Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Parrommal 1 eve egyutt vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parrommal 1 eve egyutt vagyok az elso baratom es mar nem tudom mit erzek iranta mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Ha vkinek volt hosszu parkapcsolata es tudna segiteni irhatna itt uzenetbe. Azert ide is kiirnam. Az elso baratom, tobb mint egy eve egyutt vagyunk, de mar kezdek kialadni. Szeretem persze viszont elvesztettem miatta a barataim ( mindig velem akart lenne es ha a barataimmal akartam volt a vita igy lemondtam ugy mond a barataimrol), mindenert en vagyok a hibas (meg akkor is ha o az ott lyukadunk ki a vegen h en, o pedig semmiertt vagy ha hiszti roham jon ra csak ugy random akkor is en vagyok a rossz)...most az lenne a gond h en baratkozok ujra a baratammal es ez neki nem tetszik ugye foleg h fiukkal, pesze ismeri oket tudja h jok. lany vagyok es fiu barataim vannak, veluk jobban kijovok mint a lannyokkal es szerintem lehet baratsag fiu es lany kozott...de mar elertem ahoz a ponthoz h eleg eddig inkabb megse szolaltam en szeretem es o is engem nagyon de nekem nem megy igy tovabb 17 eves vagyok 1 heten folyamatosan vagy 5 napot vele vagyok ez tul sok nekem es ha megmondom neki ujra veszekedes van....nem tudom mit tegyek felek elvesziteni mivan ha rossz eletem lesz nelkule vagy neki? Felek lepni nem tudom mit kene tennem....

2016. júl. 28. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia :)

Akkor hasonló cipőben járunk... az én párom is féltékenykedik és nekem sincsenek már barátaim miatta.. én is teljesen szeretem.. de ő is hiaztizik durván néha.. most 3 hete szünet van ami eléggé sz*r :/ nekem meg pont ez a bajom hogy nem lehetek vele.. azt tudom tanácsolni, hogy szép lassan felejtsd el és foglalkozz mással.. nekem is ő az első de meg kell birkózni vele mert rosszabb lesz .. :/ ha akarsz beszélni írj privátban

2016. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam. Én egyszerűen kiszerettem belőle... nagyon nehezen akart elengedni 1ev es ket honapos kapcsolat volt 17/L
2016. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!