Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyakori, hogy a lány akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori, hogy a lány akkor jön rá hogy szerette a visszautasított pasit, ha már más lány után fut?

Figyelt kérdés
Velem ez történt, elutasított mondván, hogy csak barátként tud kezelni, sokáig mentem utána. Persze a jó viszony megmaradt, és most hogy már mással járok, úgy hallottam vissza, hogy megbánta...
2016. febr. 1. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen, sajnos a legtobb lany ilyen ostoba. Csak evekkel kesobb no be a feje lagyuk.
2016. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen, a lányok gyakran olyanok akár a pénz, oda megy ahol már sok van.
2016. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Nem szeretett az egy percig sem, csak sérti a hiùsàgât.
2016. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Ha én elutasítok valakit, azt jelenti, utána már leszarom ki után megy és kivel jön össze. Akitől akarok valamit, azt nem utasítom el. Nem hiszem, hogy annyira gyakori lenne.
2016. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
igen nagyon is az! mert féltékeny a másik nőre hogy vele vagy ennyi
2016. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Gyakori, de nem csak lányoknál.


Az alapja kábé az lehet, hogy sok embert a szerzés vágya mozgat: ami már megvan, az vonzza tovább.

És hát ami elérhetetlen, az a legvonzóbb számára.


Ezért nem érdekelted addig a lányt: mert már úgy érzékelte, hogy az övé vagy. Amint elveszített (elérhetetlenné váltál), mindjárt kiderült számára, hogy mekkora értéket vesztett.


Igen, ez NEM szerelem.

2016. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem szerelem ez, amit érez. Féltékenység, esetleg. Sértett hiúság. Esetleg büszkeségi kérdés. Eddig megvolt abban a békés tudatban, hogy te őt akarod, neked ő kell, ez legyezgette az önérzetét. Aztán most meg rájött, hogy van más, aki jobban érdekel nála. Szerintem ez bántja. Ha valakit szeretsz, azt nem utólag tudod meg, max a figyelmének, törődésének hiánya tűnik fel, de az nem szeretet.


Ha valaki tényleg szeret, akkor nem kockáztatja a kettőtök kapcsolatát visszautasításokkal, játszmázásokkal, kéretéssel. Az veled lesz, ha látja a lehetőséget. Ő sokáig látta a lehetőséget, mégsem lépett. Ez egészen biztosan nem szeretet.

2016. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Előfordul, de szerintem nem annyira gyakori. Legalábbis velem még soha nem történt meg. Akiket visszautasítottam, okkal utasítottam vissza és később sem gondoltam meg magam.

Ez a viselkedés inkább valami birtoklási vágy lehet, vagy sértett hiúság, hogy "mi az, hogy már nincs oda értem?"

2016. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!