Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már 3 lány visszautasított...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már 3 lány visszautasított akkor ideje lenne feladni a párkeresést? 17/f

Figyelt kérdés

Általános iskolás koromban csak 1x tetszettem egy lánynak akit a sulibanketten láttam, de nem mertem odamenni hozzá és azóta nem is láttam... Bár nem szoktam kijárni sehova.



Az első lány mindig bunkón válaszolt ha hozzászóltam... Még általános iskolában.


A másodikat interneten láttam, de ő sem ír már vissza egy ideje.


A harmadik lányt akit az iskolában láttam bejelöltem, de elutasította és utána a a telefonom hibájából még 1x bejelöltem akaratom nélkül ezért már le is tiltott.



Ideje lenne már feladni a reményt hogy barátnőm lesz?


Most nagyon nagyon tetszik nekem egy alacsony lány a suliból, de biztos hogy nem tetszenék neki ezért inkább próbálok nem ránézni hogy ha látom, mert olyan rossz érzés.


2016. febr. 13. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ember ez csak 3 lány! :D Akinek 10 csaja volt a korodban azokat is visszautasították nem egyszer,elhiheted!Várj,remélj,bízz,légy pozitív ne keress egy ideig és majd úgy pofán vág egy kölcsönös szerelem hogy padlón leszel! :D
2016. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Unpredictable ***** válasza:
100%

egyik sem valami erős próbálkozás, ennyi alapján feladnád??


szedd már össze magad, meg az sem mindegy kinél próbálkozol persze...

2016. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem tudom hogy nézel ki de ha most valami tök fullos csajoknál próbálkoztál akkor jobb lenne egy kisseb pályással kezdeni
2016. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem.


Azok, akik falják a nőket, még több visszautasítást kapnak, hidd el. Csak a nagy számok törvényének értelmében sokat próbálkoznak -> egy biztos hogy bejön.


Egyébként se add fel. Akkor sem, ha a tizedik fog letiltani. Nekem 16-17 éves koromig egy reménytelenség volt a szerelmi életem, aztán mégis beindult, pedig nem vagyok ronda de nem is vagyok Brad Pitt.


Kicsit talán:

-Lejjebb tehetnéd a lécet (10/10-es külsejű lányok tudják is hogy hogy néznek ki!). Nem azt mondom hogy csúnya csajjal kezdj, de nem feltétlenül a modelleket kell fűzni ha te nem vagy az. Sajnos akármit is mond akárki, a csaj először a külsődet látja, nem a személyiséged.


-Ha csücsörítős folytonberúgós partip*csákat próbálsz fűzni, ne tedd. Keress normális csajokat.


-Legyél ápolt, öltözködj rendesen, NE írogass a csajnak 0-24 folyton percenként, mert azt nem szeretik.


Van egy fura kis titkos recept ami nekem eddig 10/8 esetben bevált. Ha úgy látod, van valamiféle érdeklődés de nem az igazi, tedd féltékennyé. Mutasd meg hogy nem csak ő van az életedben! Utalj rá hogy mittudomén, tegnap voltam egy buliban és lesmároltam valami csajt, nagyon szép volt meg minden és rohadt jó de áhh nem is akarsz tőle semmit. Fura, de nekem ez nagyon nagyon sokszor bejött eddig!


Ne add fel. 18f

2016. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De én élőben nem merek ismerkedni.

Még fiúkkal sem.


Vagyis inkább fiúkkao nem akarok.


Nem akarom hogy bántódások érjenek mint régen.

2016. febr. 14. 15:15
 6/7 anonim válasza:
Hát figyelj ha ez boldogít valkinek rosszabb. Érzelgos fiu vagyok. Most pár honapon bellül megcsaltak, lecseréltek egy drogosra meg hülyítettek és utána vissza utasítottak. És még a kavarásokon bellüli sérelmeket nem mondtam. De nem szabad elszomorodni. Jelold be irj ra ha már egy iskolába jártok beszélj meg vele egy talit. Csak no para
2016. febr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már négyszer buktam , akkor most hagyjam abba a pálya motorozást ? Dehogy... Kezdj el szépen felállni... "de biztos hogy nem tetszenék neki " Na ez az amit a csajok megéreznek ha nem vagy magabiztos ezért koppantanak le lehet, kezd ezzel a változtatást!


Most várom a mínuszokat! ;)


17/F

2016. febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!