Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert van az hogy mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy mindenki elhagy?

Figyelt kérdés
Nincs egy igaz barátom..sem..megcsaltak..most megint el dobtak..mert kislany vagyok meg stb..de szerintem másik nő van a dologban..csak nem mondja ..utalom magam..elni sincs kedvem
2016. júl. 31. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi :) hány éves vagy?
2016. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért van ez mert sajnos túl naív vagy, ne bízz olyan könnyen meg emberekben mert csak kihasználnak.
2016. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17éves vagyok
2016. júl. 31. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
A pasikat le kell sz*rni meg bunkózni velük, akkor jönnek mint a kiskutya, állj a sarkadra, ne a pasi mondja meg mi legyen.
2016. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es válaszadó. Én értem mire gondolsz, de ez nagyon rosszul is elsülhet! Főleg, ha egy NORMÁLIS srácról van szó. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy irányítják egymást a felek, és hogy ki hordja a nadrágot. Egyenlő felek! És aki ezt nem érti meg, az semmivel nem jobb, mint aki a szegény kérdezőt kihasználta!


Neked, kedves kérdező azt javaslom, hogy ne legyél félénk, ne hagyd, hogy kihasználjanak, de te se használj ki másokat. Legyél önmagad, és ne hibáztasd magad. Ha azt gondolod, hogy kislányos vagy, akkor változtass. De ne más miatt, hanem azért mert te akarod. Sajnos ha a srác tényleg megcsalt, és képes volt ilyeneket a fejedhez vágni, akkor sosem érdemelt meg téged.


Ne aggódj, az idő begyógyítja a sebeket, ne törődj vele. És eszedbe se jusson vissza fogadni se, mert aki egyszer képes volt megcsalni, az többször is képes lenne... Sajnálom.

Ne utáld magad, nincs miért. Ez vagy te. Ahogy mondtam, ha valami nem tetszik, változtass. És ne butáskodj, annyi lehetőséged van az életben, és annyi minden vár még rád. Tudom, hogy mit érzel, de akkor is erősnek kell lenned és kitartónak!

Sok sikert!

17/F

2016. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves az, akivel a legutóbbi eset történt?
2016. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!