Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltöztünk határon túlra s...

Elköltöztünk határon túlra s most mindenki elhagy. Miért?

Figyelt kérdés
Először a barátom, most a legjobb barátnőm hanyagol.A barátommal már szakítottunk de a legjobb barátnőmet nem akarom elveszíteni:S
2011. febr. 3. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg, a távolság miatt. Pontosan mekkora távolság ez?
2011. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
távkapcsolatba szar élni ám...
2011. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1000 km
2011. febr. 3. 19:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit gondoltál ha nem találkoztok akkor ugyanúgy fog menni minden?
2011. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a helyzeted, ez hatalmas távolság. A kapcsolat egyértelmű, hogy vége, mert ez már távkapcsolatnak is túl sok, gondolom találkozni se találkoztatok volna hetente/havonta. :( A barátnő viszont nem szép dolgot csinál, mert attól még lehetne interneten a kapcsolatot tartani, hogyha fontosak vagytok egymásnak. Az viszont tény, hogy már nem lesz a régi semmi, új barátok kellenek, akikkel szintén megtalálod a közös hangot és az új lakhelyeden élnek.
2011. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mást nem tudsz tenni, marad az MSN vagy a Skype. De ez már nem ugyanaz,mint amikor egy helyen voltatok, és átugrottál hozzá, vagy rá csörögtél. 1000 km az ezer km...

Nehéz, de meg kell keresni (és találni) az arany középutat a kapcsolattartásban. Nem lesz egyszerű, de a XXI. sz-ban megoldható.


Üdv!

2011. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sajnos ez van. Mikor az ember elkezdi élni az életét a barátai lemorzsolódnak. Én nem költöztem 1000km-re csupán férjhez mentem, és gyerekem lett. S az én életem is megváltozott, s ritkábban találkoztam a barátnőmmel, de nem szakad meg teljesen a kapcsolatunk, csak ritkult. Hiszen nem voltunk nap mint nap együtt, kevesebb lett a témánk, de azért időnként felhívtuk egymást, vagy MSN - eztünk. (Sajnos azóta ő már odafentről vigyáz ránk.) S még van 1,2 barátnőm a multból, de lett jó néhány új, aki meg teljesen eltünt az nem is volt igazi barát, azért kár szomorkodni.
2011. febr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem is így volt, már 4 éve eljöttem, végül már senki se kíváncsi rám a családomon kívül. Hiába kerestem őket skypeon, meg msn-en.

Próbálj meg új barátokat szerezni ott ahol most laksz, nekem bevált.

2011. febr. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!