Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenki elhagy?

Figyelt kérdés
:(...Mások szerint,egy koromhoz képest sokkal intelligensebb,érettebb lány vagyok,és még szép is meg minden.Jó a kommunikációs készségem,tudok beszélgetni az emberekkel,sok barátom van,de a párkapcsolatokban egyszerűen egy csődtömeg vagyok.Mintha nem lennék elég érdekes egy fiúnak sem,mintha nem lenne bennem semmi olyan ami megfogna egy fiút.Mindegyik kidob egy hónap után,és nem értem miért...nem vagyok féltékeny,szabad teret adok,nem vagyok elviselhetetlen,de mégis.Kicsit szomorkás belegondolni,és ne haragudjatok h leírtam,de elég rossz kedvem van
2010. máj. 14. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Egyébként lehet, hogy túlzottan kínálod magad. Aztán megkapják a fiúk amit akartak és rájöttek, hogy amit könnyen meg tudtak szerezni, (valszeg emiatt) már annyira nem is érdekes.

2010. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán mivel a volt barátaid a korukhoz képest le vannak maradva, meg hozzád képest is. De majd felnőnek ők is.
2010. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert gyökerek. Velem is ezt csinálták a csajok egy ideig, most időnként összejövök eggyel, aztán várom, hogy mikor fog ő keresni. Ha nem keres, nyilván nem érdeklem eléggé, akkor részemről tárgytalan a dolog. Nem rossz módszer egyébként.


Egyébként meg nyugodj meg. Vszeg fiatal vagy még, majd idővel kifogsz egy normálisabbat. Nekem se ártana most egy normális barátnő, de már nincs rá időm.. vizsgák, aztán nyári meló a tengeren túlon

2010. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez egy jó kérdés. én is pont ebben a helyzetben vagyok, és sajnos én sem tudom a választ
2010. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok,de mondom sokkal érettebb gondolkodású mint a korombeliek.Amúgy meg,első válaszóló: nem adom könnyen magam,ha csak a szexre gondolunk,már azelött elhagynak hogy alkalom adódna rá
2010. máj. 14. 22:48
 6/8 anonim ***** válasza:
mert lehet hogy csak kihasználtak és csak "arra" kelletél nekik...várj egy kicsit többet a sexel mint 1 hónap...
2010. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet pont az érettséged zavarja őket. Én 24 vagyok, tehát állítólag már éretten, felelősségteljesen kéne gondolkoznom, de még én sem tartom magam kellően érettnek. A koromhoz képest semmi esetre sem. Sokat komolyodtam az utóbbi időben, de még így sem érzem magam igazán felnőttnek időnként. Ami pedig a korosztályodbeli fiúkat illeti, ők még hozzám képest is roppant éretlenek. Tehát a gond ha úgy nézzük sztem veled van. Számomra is zavaró ha 1 csaj túlságosan felnőtt, és túl komoly. Legyél kicsit lazább velük, vagy keress idősebb srácokat.


"életművész"

2010. máj. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél emiatt szomorú. Jön a nyár, keress melót, az leköt majd, és akkor talán kifogsz vmi értelmes manuszt (nekem kevesebb esélyem van arra, hogy melóban kifogjak normálisnak mondható csajt, amerikában fogok melózni a nyáron)
2010. máj. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!