Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindenki "elhagy"! Teljesen...

Mindenki "elhagy"! Teljesen egyedül vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az elmult időszakban azt veszem észre, hogy mindenki eltávolodik tőlem. Az egykori "barátaim" már nem keresnek - csak akkor ha szükségük van valamire - , ha hívom őket ide-oda, akkor nagyrészt valami miatt sohasem érnek rá. Szüleimmel nem jövök ki valami jól, így nincs senki akinek elmondhatnám ha bánt valami vagy el tudnék menni vele szórakozni/sétálni/beszélgetni. Teljesen egyedül vagyok. Pedig soha nem ártottam senkinek, mindig segítettem ott ahol tudtam, mindenkit befogadtam/befogadok a szívembe, szeretek adni - mind a szeretetemet, mind segítséget - és ennek ellenére is azt veszem észre, hogy senkinek nem vagyok fontos, nem jelentek semmit.

Néha már azon is elgondolkozok, hogy talán jobb lenne ha kilépnék az életből. Lányok is folyamatosan elutasítanak. Teljesen össze vagyok törve.

Segítsetek, hogy mit tegyek!? Pszichológus lenne a legjobb megoldás?? Vagy valami más??

22/f (tudom, hogy hülyén hangzik ez az egész egy 22 éves embertől, de fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek)


2013. dec. 4. 21:47
 1/4 anonim válasza:

Ez special nem az a probléma amir ezt írni szoktam de: Ha én nagyon le vagyok törve mindig megnézel ezt a youtube videót: Buzzfeedyellow Why it's okay to fail.

Ez nem zene csak egy videó. mindenképp nézd meg

2013. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Akkor ugyanolyan vagy,mint én.Csak én lány vagyok.

17/L

2013. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2. válaszoló sztem neki most nem egy netes kapcsolatra van szüksége ahol majd sajnálhatjátok egymást
2013. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de már nem tud érdekelni senki. Még az se akinek gondja van, mert ugyanolyan mint a többi. Nem fog örökké tartani ez, addig is csináld azt az életben amihez kedved van a többire meg tegyél magasról. 19f
2013. dec. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!