Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ő érezhet valamit irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő érezhet valamit irántam?

Figyelt kérdés
Voltam 3 hete egy táborban, ott megismertem egy srácot (16 éves). Első este jött a csapathoz bemutatkozni, majd másnap már jóba lett velünk. Aztán én meg másik 2 lány odamentünk hozzá hogy bejön-e neki egy harmadik barátnőm. Erre ő hogy fiatalok vagyunk hozzá és hogy nem, csak egy jó tábori barátság... Aztán utolsó este a röpi pályáról fel vitt a hátán a házunkig és elkértem a napszemüvegét (oda is adta). Azóta is napi szinten beszélünk. És múlt héten eljött a szemüvegért... Nagyon sokat voltam vele... És velem valahogy máshogy is viselkedett mint a társaság többi tagjával. Mikor látta hogy van valami gondom akkor rögtön próbált azon segíteni... És valahogy olyan közvetlen, kedves, illedelmes volt. Fagyira meg szinte mindenre meghívott. Még moziba is elvitt volna csak nem voltam otthon. És majdnem minden nap próbált úgy lenni velem, hogy legyünk kettesben, de hát sose jött össze és mondta is hogy bepótoljuk... A többiektől is esténként egy nagyon rövid öleléssel búcsúzott, de engem okkal több ideig ölelt. Nekem mindig egy csomót mesélt, a többieknek pedig szinte semmit. És ma reggel igaz szerintem részeg volt, de azt írta, hogy nem szeretnék-e vele járni... Én 15/L

2016. júl. 31. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
ja tuti ébis igy voltam amugy fiu vagyok és szoszerint eztcsináltam és azota a barátnőm.
2016. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj neki vissza🙂.
2016. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem elérhető most, de persze van vele mit tisztázni erről az egész helyzetről. És köszönöm, még jöhetnek válaszok.

Meg bocsi ha hosszú lett

2016. júl. 31. 21:46
 4/5 anonim válasza:
Szerintem biztos érez valamit irántad a másik dolog pedig hogy a részeg ember általában igazat mond szóval ha megkérdezte higy akarsz-e vele járni akkor józanul is gondolt már erre.mindenképp kéne erről beszélnetek
2016. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze ez egyértelmű, hogy beszélek vele. Reggel már beszéltem vele (bocsánatot is kért, mert nem lehetett leállítani és lökte a hülyeségét), de nem konkrétan erről, hanem amiket előtte írt nagyon részegen... Aztán majd a többit még este megbeszélem vele. Csak nem tudom, olyan furcsa most ez a helyzet...
2016. aug. 1. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!