Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, pontosabban a vt barátom. 2,5 évet voltunk együtt. Szeptemberben lesz egy éve, hogy szakitottunk. Azóta is beszélünk, van hogy ő keres van hogy én őt. Egyszerűen nem tudunk meglenni egymás nélkül véglegesen. Legalább is eddig úgy tűnt. Azért szakitottunk, mert ő külföldre költözött, én pedig egyetemre fogok menni és nem volt meg a kellő bizalom egy tavkapcsolatohoz. En majd csak egyetem után tervezek kimenni külföldre. Ahogy említettem azóta is elvagyunk, tavaly újévkor hazajott a szakitasunk után 3honappal, akkor is együtt voltunk, azután nem beszéltünk egy ideig. Utána hazajott márciusban és egyik buli után éjszaka csengetett be hozzám... azutan megint megszuntem szamara. Majd júniusban megkért, hogy utazzak ki hozzá. Ki is mentem jól megvoltunk, nem veszekedtunk minden szuper volt. Azt mondta szeret és újra szeretne kezdeni. Időközben én megtudtam, hogy ő egy nála 15 évvel idősebb nővel feküdt össze (nem egyszer) akinek raadasul gyereke is van. Beszéltünk erről a dologról, nem tagadta le, de azt mondta annak már vége és észhez tért... Én pedig őszintén nem tudom mit gondoljak. Hazajottem 2 hét után tőle és akkor azt mondta kezdjük újra próbáljuk meg, szeret. Most pedig megint alig beszélünk, alig foglalkozik velem. Kifogás persze mindig van. Én nagyon szeretem őt és tudom, hogy ő is szeret engem.. de ezekutan nem tudom mi lenne a helyes döntés. 3.5 éve húzzuk már ezt ide oda. Előre is köszi a rendes válaszokat!
2016. aug. 1. 02:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szeretitek egymást.Nem?Akkor ìrjál neki.Szerintem ha te is kimész akkor lehettek együtt.Addig is írj neki néha néha hívd fel esetleg.

Sok sikert bárbit is csinálsz!🙂

2016. aug. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez velünk is hasonlóan volt, mi nagyon hosszú ideig voltunk együtt, háromszor olyan hosszú ideig mint Te a barátoddal. Utána vagy három évig ment még ugyanez a huzavona mint ami nálatok is. Folyton találkoztunk és hitegettük egymást, hogy minden rendbe fog jönni, de persze ennek már semekkora esélye sem volt, csak egymás életét nehezítettük továbbra is. Végül akkor lett vége, amikor a volt barátnőm három év után talált egy komoly kapcsolatot és teherbe esett. Onnantól kezdve teljesen megszakadt a kapcsolatunk. De az a három év pokol volt mindkettőnk számára, jobb lett volna inkább, ha már a legelején elhatározzuk, hogy soha többet nem találkozunk. Akkor jobb lett volna mindkettőnknek, mert hamarabb túljutottunk volna a szakítást követő válságon. Így pedig csak folyamatosan fenntartottuk egymásban a reményt, aminek már nem volt semmi realitása, magyarul 3 évig hazudtunk egymásnak teljesen feleslegesen, ami mindenkinek rossz volt. És ennek az lett a következménye, hogy én kb. hat éve már teljesen egyedül vagyok, mert még mindig nem nagyon sikerült kihevernem ezt az egészet. Kb. egy éve van az, hogy valamivel enyhült a dolog és kb. egy éve jutottam el oda, hogy valaki mást kell keresnem. Szintén egy évig tartott, ameddig valamennyire össze tudtam kaparni magam, hogy elkezdhessek valaki mást keresni, ami most van éppen folyamatban...
2016. aug. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Szeretjuk igen, nagyon. De attól félek, hogy ez még egy jó két évig eltart és közben ő talál magának ott valakit és akkor kár volt kitartani.. meg ez a 15 évvel idősebb nő engem eléggé szíven ütött. És nem tudom mi lenne jó most nekünk vagy mi lenne helyes. Köszönöm a kedves szavakat :)

Második válaszolo: Gondolom sokkal nehezebb egy annyival hosszabb kapcsolatot megszakítani mint amilyen nekünk lenne.. Talán mi még nem értünk el arra a szintre, hogy felfogjuk hogy egymás nélkül talán jobb lenne.

2016. aug. 1. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!