Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tanácsoltok ebben a helyzet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tanácsoltok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki a haverom nővére. Egy évfolyamba és járunk és iskolába. Meg tudtam, hogy tetszek neki és persze nekem is tetszik ő. Sokszor találkoztunk, de ott volt az öccse is. Egyszer sétáltunk normálisan, de akkor se volt rendesen időnk és csak beszélgettünk. Messengeren szivecskés smilekat küldünk egymásnak, de semmi többet. Mostanság én irok rá, és akkor 2-3 órákat beszélünk, de ő nem ir rám. Elhivtam beszélgetni, de közbe jött, hogy beteg lettem és igy később tudunk csak találkozni. Mit tegyek? Az első találkozásnál ölelés, puszi az arcra, szájra vagy mi?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. máj. 24. 12:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyit hozzá tennék, hogy a suliba folyton mondják, hogy mi járunk és stb, de ezt még meg kell vele beszélnem akkor.
2016. máj. 24. 12:41
 2/7 Emberek ***** válasza:
100%
Hát akkor hívd el valahová, és beszélj vele ;) Talán első találkozáskor még nem szájrapuszival kellene kezdeni, de szerintem egy ölelés és arcra puszi az pont elég
2016. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is hívd el, és arcra puszi az első talinál a legjobb, aztán közben még úgyis alakulhat :)
2016. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod Emberek!

Már többször találkoztunk, csak az öccse mindug ott volt. Egyszer sétáltunk normálisan, de kevés időnk volt és csak beszélgetettünk.

2016. máj. 24. 13:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm.
2016. máj. 24. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én is hasonló helyzetben vagyok, szerintem először beszélgessetek, mondd hogy örülsz, hogy újra látod, akkor ha gondolod és úgy érzed megpuszilhatod, esetleg megölelheted, aztán ahogy látod, hogy meddig akartok elmenni, csak fokozatosan, az alapján dönts, ami akkor történik, hogy ő mennyire akarja, hogy Te mennyire akarod, megcsókolni, esetleg próbálkozz, de tényleg ahogy látod, meg ahogy érzed akkor :)
2016. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segitettek! :)
2016. máj. 24. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!