Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mondjam el neki utólag, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki utólag, vagy már felesleges lenne?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon sokat beszélgettünk egy fiúval (aki korombeli), egész jól kijöttünk, és talán már kicsit több is volt köztünk mint barátság. Úgy érzem, ő volt az első akit igazán szerettem, és akit valahol a szívem mélyén mindig is szeretni fogok. Viszont volt egy-két probléma, és mielőtt esetleg történhetett volna valami komolyabb dolog (pl csók) teljesen elfajult a helyzet. Sokat vitáztunk és a szememben egyre inkább csak süllyedt. Megszakítottam vele minden olyan kapcsolatot amit meglehetett (osztálytársam), mert már teljesen kivoltam, szinte depressziós voltam. Azóta négy hónap telt el, és én egyszerűen undorodok tőle, de valahogy egy icipicit még mindig szeretem. Azonban tudom, hogy már rég nem akarok tőle semmit, még barátságot se. Ezzel nincs is baj, úgy érzem túl vagyok rajta, és kész vagyok valaki másra (akit még valószínűleg nem ismerekxd), mégis annyira furcsa minden. Én tipikusan az a fajta lány vagyok, akinek túl sok a büszkesége, nem mer kezdeményezni, és nem is meri bevallani az érzéseit. Vele is így voltam... Ő azóta azt terjeszti másoknak, hogy hiányzom neki, meg bocsánatot akar kérni, nagyon sajnálja, de tudja, hogy haragszom rá, és ezért nem mer (?!!) keresni. Szóval én azt szeretném kérdezni, hogy így utólag elmondjam-e neki mit éreztem, mit miért tettem, vagy ezzel csak rontanék a helyzeten? Mert mint említettem én már tényleg nem akarok tőle semmit, rá sem bírok nézni egyéb okok miatt. Mert amiket tett, és amiket mondott azt egyszerűen nem tudom megbocsájtani. Hiába akarom, nem megy. Nem tudok úgy belenézni a szemeibe, hogy nem kezdik el marni a torkom az emlékek, és nem lesz keserű szájízem. Én csak nem akarom látni sem, és kész. Fiúk, szerintetek miért is nem keres? Biztosan azért mert "nem mer"? Lányok, ti éreztetek már így? Hogy valahoo legbelül még szeretitek de közben undorodtok tőle? És elmondjam neki így utólag, hogy mit éreztem, hogy megnyugodjak, de közben zűrbe keverjem magam, tudja mit veszített, vagy inkább hagyjam, és maradjon így minden? 14/L

2016. aug. 1. 10:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Valahol* bocsánat.
2016. aug. 1. 10:36
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem akkar semmit akkor szerintem hagyjad
2016. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokkal tobb volt mint baratsag... Aztan valami miatt fogta magat es megszakitott velem minden kapcsolatot... Azota hianyzik, de ez meg marciusban volt. Azota utalom amiert ilyen gyerekesen viselkedik... De szeretem meg mindig kicsit. En nem fogom neki elmondani.


De Ha mar nem szeretnel semmit ne mondd el neki szerintem, mert lehet hogy O meg szeretne. Es elo fognak torni beloled az erzesek...

2016. aug. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Én nem akarok semmit. És igazad van:)


2. válaszoló:pontosan tudja az okát, azt is tudja, hogy ő volt a hibás... Lehet, hogy gyerekesen viselkedtem, de ő meg ugyanúgy el van mással is, és ugyanúgy helyettesít engem. Mintha még csak nem is lettem volna egyáltalán fontos... Sőt, még ha csak nem is léteztem volna számára egyáltalán. Közben meg azt mondja másnak, hogy hiányzom. Annak, akivel most van éjjel-nappal. És az a baj, hogy spontán egy dalra előtörtek az érzéseim.


Köszönöm a válaszokat, de még várok:)

2016. aug. 6. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!