Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen elfelejteni - na de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elfelejteni - na de hogyan?

Figyelt kérdés

sziasztok!😊

néhány hónapja rámírt egy srác, akivel akkoriban nem foglalkoztam, mert sulitime volt és na...

aztán valahogy mégis írkáltunk néha, aztán egyszer egy egész éjszakát végigbeszélgettünk - neten, mert ugye mindig jófej ember messze lakik. na lényeg, hogy én nagyon megszerettem, eleinte csak barátilag, aztán jobban...túlságosan is jobban.😅 na mindegy, azt hiszem, ő ezt tudta, habár néha tényleg elég bunkó voltam vele (ő is néha velem, de ezt már megszoktam:D). utána rengeteget beszélgettünk, meg skype-oltunk. ha reggel korán kellett kelnem, akkor is negyed egyig beszélgettem vele:')

hát, bárcsak ne tettem volna.😅 egyre bunkóbb lett, ritkábban válaszolt, lemaradtak a smile-k is. tudtam, hogy valami nem okés, de azt hittem, megint csak én gondolom így és igazából semmi baja nincs.

időközben, néhány napig nem volt wifi-m, csak mobilnetem, tehát nem tudtunk skype-olni. őt ez nem is zavarta, én meg minden nap szar kedvvel ébredtem emiatt.

aztán rájöttem, hogy mást szeret és ez...na ez a lehető legszarabb érzés. sőt, a csaj valószínűleg a barátnője, habár furcsa egy kapcsolat lehet, de k.

tehát megint olyanba szerettem bele, akibe nem kellett volna.

ez a story majdnem 1 hónapja történt, azóta nem is beszéltünk, töröltem az ismerőseim közül, skype-ot meg úgy ahogy volt, töröltem, mert szinte csak miatta volt. nem is keresett engem, egy hülye üzenetet sem írt, se semmi. de valahogy megértem. pedig reméltem, hogy legalább haverként szeret, de ezek szerint csak random unalom ellen voltam jó.😅😅

nem igazán szokott már eszembe jutni ő, de minden fiút hozzá hasonlítok, amikor valaki rámír pl. itt gyk-n olyan fogalmazással, mint ő, egyből az jut eszembe, hogy "úristen, ez lehet, hogy ő", pedig nem hiszem, hogy annyira no life lenne, hogy itt tengesse mindennapjait :c ha valaki esetleg megtetszik, akkor csak azért, mert pl. hasonlóan néz ki, ugyanolyan cuki (ezalatt az animés-cukiságra gondoljatok:D), vagy pl. szintén furcsa:D de ez itt a problem, hogy nekem ő az ideál, a többi meg az ő árnyéka:/ és az ilyen fiúknál én mindig friendzone-ban maradok, amit az ő esetét leszámítva nem is nagyon bánok:D

de ja, szóval a lényeg, hogy még mindig -tudat alatt- abban reménykedek, hogy lehet esélyem nála, pedig tudom, hogy nincs...nem is lesz...

tehát, hogy felejtsem el 100%-osan? c:

(sorry a zavaros fogalmazásért csak nagyon sietek de ezt muszáj volt már megkérdezneeeem és tuti, hogy valamit el is írtam, de na, nézzétek el, errefelé is este van:D)

(jajj, holnap milyen cikinek fogom érezni ezt a kérdést, pláne, hogy még most is, pedig éjszaka őszintébb vagyok)

jó mindegy, nem rabolom tovább az idődet...^^"

14L, 15F



2016. aug. 2. 23:38
 1/3 Mindegy66 válasza:
Huh basszus..az írás stílusodon eléggé látszik, hogy még fiatal és komolytalan vagy (már bocsánat). A srác tényleg csak szórakozott, kerüld el az ilyeneket meg úgy egy darabig a pasikat.. ha most valamelyik észre veszi, hogy "szomorú" vagy kifogják használni és csak még jobban átvágni mint ahogy ez a srác tette. Szóval foglalkozz magaddal egy kicsit és várj még a pasizással, hidd el semmiről nem maradsz le és "gáz" se leszel ha 14 évesen nincs pasid.
2016. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem kerestem semmi ilyesmit, meg na, csak barátságnak indult a dolog...😊
2016. aug. 3. 00:08
 3/3 anonim válasza:

Szia,en teljesen aterzem a helyzeted,velem is hasonlo dolog tortent.Nekem eddig csak ugy sikerult ELENGEDNEM(nem,elfelejteni nem fogod),hogy sok-sok ev utan megismertem egy fiut,akibe beleszerettem,lenyegeben megtalaltam benne a masik felem.De ne eroltesd,tudom hogy szar,de jonni fog magatol valaki..

Remelem hogy legalabb egy picit sikerult segitenem

15/l amugy es ja,en is fiatal vagyok meg.

2016. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!