Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám teljesen elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám teljesen elfelejteni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe szerelmes vagyok, és nagyon hiányzik nekem. Minden nap eszembe jut ő, és a közös emlékek. Borzalmasan hiányzik ez a fiú, és hiányoznak a beszélgetéseink is. Egyszerűen bármit csinálok, bármi másra próbálok gondolni, valamiért mindig ő jut eszembe, hogy mennyire képtelen vagyok elengedni. Vannak napok, amikor annyira magam alatt vagyok emiatt, hogy semmire és senkire nem tudok koncentrálni, csak a gondolataim léteznek, és csak ő. Annyira szeretném újból látni, magamhoz ölelni, de ez valószínűleg nem fog megtörténni..

Este a legrosszabb, és amikor egyedül vagyok, mert akkor rám jön a sírógörcs is.

Épp ezért túl akarom magam rajta tenni, az emlékeken, el akarom felejteni, el akarom engedni, és akkor hátha visszajön és könnyebb lesz. De ha mégsem jön vissza, akkor meg legalább elengedtem.


Hogy tudnám ezt megvalósítani? Suliba annyit nem gondolok rá, a barátok és a tanulás miatt, inkább azokra figyelek, de akkor is eszembe van. Megijeszt, hogy mennyire lehet egy embert szeretni és hiányolni. Álmodni is szoktam vele, és borzalmas mikor felkelek, és rájövök hogy csak álom volt.


Mit tegyek, hogy el tudjam engedni teljesen? Kivel beszélgessek, kinek mondjam el a problémáimat? Merthogy soha senkinek sem mondom el, mindig visszafojtom magamba..és talán ez is a baj.

Köszönöm előre is a válaszokat.



2015. márc. 30. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Epp az a baj, hogy elfojtod es nem beszelsz rola. Beszelj a baratnoidnek.

Ismerkedj, legy nyitott. Nem kell rogton mas fiu karjaiba vetned magad (ha nem vagy tul az elozo sracon nem is szep dolog) de az uj emberek konnyebben feledtetik a regieket :)

2015. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%

rinya rinya rinya rinya rinya és még egy kis rinya


igen, te is baromi unalmas vagy

2015. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egy legjobb barátnőm van, de ő nem tudja hogy találkoztam a fiúval, pedig az már lassan 1 éve történt...de nem mertem elmondani neki, mert ő még sosem randizott így fiúval mint én, és félek ha elmondom neki irigy lesz vagy megsértődik vagy elmondja más lányoknak vagy valami...ezt nem akarom.

Ha anyummal beszélem meg az is segítene?

2015. márc. 30. 23:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha vannak barataid,öntsd ki a lelked,meseld el nekik,segiteni fog.En januar eleje ota szenvedek,borzasztoan megviseltek az atelt esemenyek,de kb 2 hete mar kezdek magamhoz terni es jobban lenni.Sportolj,tanulj,kösd le mindig magad,meny emberek köze.Sajnos csak az ido fog segiteni,sajat tapasztalat.
2015. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4# csak január eleje? Én lassan egy éve szenvedek....egy éve elfojtok magamban minden mérget, fájdalmat..minden rosszat. És csak mégjobban fáj.
2015. márc. 30. 23:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha kibeszéled magadból, attól "megkönnyebbülhetsz", és jobban érezheted magad, de elfelejteni nem fogod.

Attól függ, milyen komolyak is voltak az érzelmek a részedről és a részéről.

Pl. olyan srácon, akinek tetszettem ugyan, de nem szeretett viszont, miközben én teljesen bele voltam bolondulva, fél év alatt túltettem magam - életem (eddigi) nagy szerelmén (ami szerencsére viszonzott volt) úgy 3 év kellett hozzá, de most, hogy régebb óta nincs senki a közelemben, aki egy kicsit is tetszene, újra elkezdett "kísérteni" az emléke, még akkor is, ha ez már messze nem ugyanaz az érzés, mint régen.

2015. márc. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy jól irányzott ütés szívlapáttal, és amnéziás lehetsz. Már el is felejtetted.
2015. márc. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2015. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg lány miatt. Igaz azota van kedvesem. De magányomban most a melohelyen átnéztem az emailjeimet. Nem kellett volna! Találtam egy levelet az extől. Kiütöttek a szerelmes szavak amiket akkor irt, tavaly novemberben.
2015. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!