Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem kialakulhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem kialakulhat?

Figyelt kérdés

Van egy elég bonyolult történetem, ami nélkül elég nehéz megérteni amit írni fogok,akit érdekel megírom neki privátban.

Annyi lenne a lényeg hogy a szerelem kialakulhat? Van egy barátom(1 éve ismerkedtünk meg), de mikor vele vagyok csak néha tudunk jól elbeszélgetni, amikor megfogja a kezem, megérint, egyáltalán nem esik jól.

És van egy srác akit évek óta ismerek, egy barátnőm testvére, és a mai napig ha meglátom hevesen ver a szivem, olyan mintha "pillangók lennenék a gyomromban" és mikor egyszer megfogta a kezem napokig nem lehetett lemosni a vigyort az arcomról, akármit teszek, nem tudom megakadályozni hogy ezt érezzem amikor meglátom, beszélek vele. Viszont barátnője van így teljesen biztos hogy ebből sosem lesz kapcsolat, ezzel tisztávan vagyok.

Ha nem ismerném ezt a srácot talán még el is hinném hogy szerelmes vagyok a barátomba.De nem vagyok.Jókat tudunk dumálni, és biztonságos jövőm lenne vele, de nem érzem azt a boldogságot amit kellene ha arra gondolok hogy vele fogom leélni az életemet. Ebből még lehet szerelem? Ha szeretném annyival egyszerűbb lenne minden, olyan szép jövőm lehetne vele.

17/l



2016. aug. 3. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem azt sem, hogy ha nem szereted, akkor hogy a barátod egy éve?? Mert ezek szerint csak kihasználod. Már ne haragudj.

Egy év alatt kialakult volna benned, de ha nem vagy rá nyitott, mert mindenki mást követsz, akkor ne várj semmit sem.

Most magadtól és a fiútól is elvettél egy évet.

2016. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1 éve ismertem meg, nem azóta a barátom. Az elején simán csak beszélgettünk, aztán volt több olyan időszak is amikor biztos voltam benne hogy szeretem.De mióta járni kezdtünk(nem olyan rég), nem érzem azt amit hittem hogy érezni fogok,ha mondjuk megérint, nem hiszem hogy szerelmes lennék belé.

Nem követek másokat, és igenis nyitott vagyok felé,nagyon próbálkozok.Nem hiszem hogy kihasználnám, attól még ugyanúgy kedvelem csak nem érzem azt az elsöprő szerelmet.Viszont nagyon szeretném érezni.

2016. aug. 3. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!