Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fognak így szeretni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fognak így szeretni?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok...Kb egy év mulva már szeretnék ismerkedni fiukkal:)

(nem mintha eddig nem ismerkedtem volna velük, csak kicsit máshogy)

Egy a gondom ...Akárkivel beszélek, ha megtudja, hogy George Michael a kedvenc énekesem egyből másként beszél velem... :(

Nem szeretnék lemondani George-ról mert imádom a zenéit...És titkolozni sem szeretek...KÖSZI :) hogy elolvadtad... Ha van valami tanácsod kérlek írd meg... :)



2016. aug. 3. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor mivan,ha azt szereted?:) Nem vagyunk egyformák én például a Metal-t meg a Rock-ot szeretem mert azzal tudok azonosulni,hogy úgymond,te viszont azzal az énekessel..aki emiatt nem beszél veled,az egy világi barom..:) 15/F Ha bármi kérédsed van privátban kérdezhetsz:)
2016. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 veterán vas ***** válasza:

Ha valaki csak azért vált stílust, mert nem egyezik a zenei ízlésetek, akkor az hadd menjen.

Előbb-utóbb majd találsz valakit, aki szintén kedveli G.M.-t.


/vagy jön egy olyan, akinek a kedvéért majd Te fogod G.M.-t hanyagolni/ ;)

2016. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SIDLER22 ***** válasza:

Azért mert te szeretsz egy énekest normális srác nem fog szemét lenni veled.

Szöges ellentéte ennek az anotalk. Egy random magyar chat. A gond az hogy mindenki kiléptet. Én is ismerkednék lányokkal rajta, de mihelyst leírom hogy az egyik kedvenc számom a Parov Stelar - Booty swing vagy a Jamie Berry - Peeping Tom már írja is az oldal hogy a beszélgetés véget ért. Szóval erre csak egyet tudok mondani. "Magyarország"

2016. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El fognak fogadni,a 13 éves fiúk még gyerekesek és ilyenekkel foglalkoznak.Majd idővel komolyabbak lesznek.Ne is mondj le róla ha szereted.
2016. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Olibear ***** válasza:
A lány aki tetszett nekem ő jazzet hallgatott én pedig szinte mindent csak nem jazzet nem hallgatam gyakran mégis szívesen halgatuk viszont neki nem tetszett amit hallgatam 13F
2016. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd, 13 éves vagy. Ezzel egyáltalán nem kéne még foglalkoznod, ne haragudj hogy ezt mondom. Élvezd ki a gyerekkort inkább, mert tudom, hogy ilyenkor "bárcsak már felnőtt lennék" minden kívánság, de hidd el, nem buli, és ezt a felnőttek nem csak úgy mondják. Élvezd ki, barátkozz, de a fiúkkal még felesleges foglalkoznod barátságon túl.

Egyébként ne is változz meg senki kedvéért, szóval szeresd azt, amit szeretni akarsz, és ha egyedül állsz is ki érte, légy rá büszke! Akik emiatt másképp viselkednek veled, azok buták, ennyit tudok mondani.

Ha felnősz, egy igazi férfi nem fog emiatt ítélkezni.

2016. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SIDLER22 ***** válasza:
A lányok többsége az ilyen éneklős számokat szereti. A fiúk nagy része meg a nagy hard zenéket. Én például a rappet vagy az ehhez hasonlókat nem szeretem. Nekem az Electro Swing meg a programmal készített zenék jönnek be. PL: https://www.youtube.com/watch?v=bDlC9m1FDo4
2016. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!