Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám hozzászoktatni...

Hogyan tudnám hozzászoktatni magam a gondolathoz, hogy valószínűleg nőként nem fognak majd szeretni, nem lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Igazából nem látom értelmét, hogy ezzel foglalkozzam, mert mással is el tudnám tölteni az időmet. Csak valahogy jó lenne ezt tudatosítanom magamban.
2015. máj. 2. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Miert ne lenne?
2015. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Más célt kell adnod az életednek. Egyébként ezt miből gondolod?
2015. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aszexuális vagy?
2015. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, csak a másik csapatban játszom. Alapvetően magányos beállítottságúnak kell lenned, magányos farkasnak ha úgy tetszik. Nálam a szembesítés vált be. Vagyis minden egyes nap, újra és újra tudatosítottam magamban, hogy soha nem lesz senkim. Nem fognak szeretni, hozzám bújni stb. stb. ergo nem vágynak rám. Az elején nagyon nehéz volt, okozott néhány álmatlan éjszakát. De idővel enyhült a fájdalom és észre sem vettem, hogy hiányzik valami az életemből. Az érzés, hogy vágynék valakire. És ez időről-időre egyre könnyebb és könnyebb. Persze a barátokról nem kell lemondani, különben nagyon könnyen egy mogorva ember kerülő/gyűlölő válhat belőled.
2015. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Úgy vagyok vele, hogy ha 24 évesen sem tudtam kapcsolatot kialakítani (persze, nyilván ennek is lehet/van oka) akkor valami tuti nincs rendben velem, hiányzik belőlem valami, stb. De az tény, hogy nőként még sosem szerettek, ezért gondolom ezt.


Nincs egyébként ezzel baj, mert én nekem nincs is tapasztalásom a "másik oldalról", hogy milyen amikor szeretnek, de valamikor eszembe jut.

Feleslegesnek tartom ezen gondolkozni, bár túl sokat azért nem szoktam.

Aszexuális biztos nem vagyok, inkább az ellenkezője.


Na mindegy is, persze, amúgy a barátok jó ha vannak, az is sokat számít.

2015. máj. 2. 21:17
 6/9 anonim ***** válasza:
"De az tény, hogy nőként még sosem szerettek" Miként szerettek eddig?
2015. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 27 évesen sem sikerült soha, de nem élem meg negatívumként. Mármint még soha nem sírtam emiatt, vagy hittem magam selejtesnek. Én ilyen vagyok, az élet nem egy verseny.
2015. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Barátként már szerettek (válaszolva a kérdésre).


Amúgy én sem sírok emiatt, mert nincs rá időm, meg csinálom a dolgom, csak mit tudom én úgy hetente-kéthetente eszembe jut. De felesleges, bőven elég lenne, ha csak félévente egyszer gondolnék rá 5 percig, aztán minden megy tovább, ahogy szokott.

2015. máj. 3. 13:31
 9/9 anonim válasza:
0%
Én is így jártam, csak srácként. Ez van, bele kell törődni, gagyi értelmetlen életcélokat kell kitűzni... Én legalábbis ezt teszem. Aztán ha nem bírom tovább kiszállok az élet nevű dologból.
2015. máj. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!