Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiu ezt csinalja mi az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiu ezt csinalja mi az oka?

Figyelt kérdés
"Osszebaratkoztam" egy fiuval, rengeteget beszelgettunk, bele is szerettem ugy ahogy kell...Aztan ultetes(gyps fele kedveert nem a kertben) volt es elultettek egy fiu melle akivel alig beszelgettem azelott. Aztan ugye mivel mellette ultem osszebaratkoztunk. De iranta nem ereztem tobbet.... Es a sracnak akibe beleestem sem volt kulonosebb baja a dologgal, minden ugy ment mint regen. Aztan hulye baratnom elkezte nekem mondogatni h cukik lennenk haverommal meg minden. Ennyi kellett... A srac (marmint aki irant sokkal tobbet erzek) is elkezdte nekem mondogatni ugyanezeket. Aztan egyre kevesebbet beszelgettunk meg a suli vegere egyaltalan nem. Feltekeny lett volna? Vagy mi tortent?
2016. aug. 5. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Te ismered... én ha azt mondom valakinek hogy cukik lennének akkor pont azt is gondolom, semmi mást... de tudom, nem mindenki ilyen. Mindenesetre ha valakitől akarsz valamit akkor el kéne mondanod, vagy kimutatnod legalább.
2016. aug. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megunta hogy fogyatékos vagy és nem ismered az ékezetet...-.-"
2016. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem vagy talált más lányt vagy féltékeny vagy mindkettő... ez a három lehetőség van :/ :)
2016. aug. 6. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Osztálytársam és osztályon belül a pletykák gyorsan terjednek... Nem hinném, hogy talált más lányt. Facebookon nincs fent, annyira pedig ismerem, hogy lássam rajta ha szerelmes
2016. aug. 8. 00:40
 5/6 anonim válasza:
Szia! A baratnodrol nemakarok nyilatkozni.. Aztsem erdemli meg h az ismerosod legyen.A sraccal beszeld meg a dolgot. Miert csinalja? Feltekeny-e? Erez-e vmit irantad. Ezt meg kell oldanotok. Ha ahelyedben lenneek hozzase szolnek a csajhoz.. Esetleg kerd meg a tanart h visszaultessen. De mindenkeppen talalkozgass vele es beszeld meg ezt! Szurkolok! Ird meg h mi lett!!!:)
2016. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem úgy fogta fel hogy basztatott téged és hogy a pasi vagy is ő csúnya ha hallotta amit mondott neked a barátnőd
2016. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!