Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves lány és 21 éves fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány és 21 éves fiú szexmentes kapcsolatban összejöhet?

Figyelt kérdés

2016. aug. 6. 05:05
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
60%

De sok baromságot zagyválnak itt össze némelyek, különösen a námber 16-os! A srácok csak a szexet akarják akarják, hidd el nekem! Elég sokáig csináltam én is, ne hidd el a sok lökött dumát, amivel meg akarnak győzni arról hogy nem. Az hogy ki kell próbálni a szexet hogy összeillünk-e is nagy baromság! Mondd, ha eljön az igazi, akinek mindent odaadnál, akkor mi fogsz neki adni, ha már a szüzességedet is odaadtad másnak korábban. Az az egyik legértékesebb amit tudsz adni. Ezt pedig elkötelezettség nélkül ne add oda egy "jött-ment"-nek. Ha nem akarja magát elkötelezni, akkor nem is gondolja komolyan. Hidd el, ha eljön az Igazi és szerettek egymást, akkor a szex csak hab a tortán lesz, nem

maga a torta, úgyhogy sosem lesz rossz! A nemi szervek összeillése is egy óriási blöff! Ne dőlj be ilyen süket dumának! Mondom, ha szeretitek egymást, egy szex mentes kapcsolatban kiderül hogy ő az Igazi vagy sem és ha van mellette elkötelezettség (elvesz feleségül) akkor add oda csak mindened amid van! Ebben a kapcsolatban soha nem lehet rossz a szex! Persze tudom hogy a házasságot manapság sokan ledegradálják és elválnak, ha úgy tetszik nekik, sőt sokat otthagyták a másikat a gyerekekkel együtt is. Sok egoista ember él ma a földön. Ezért kell meggyőződni arról hogy a másik tényleg az igazi-e. Ezt pedig nem a szex dönti el! Én becsülöm ahogy gondolkodsz. Egyébként az USA-ban is sok fiatalnak elege lett a házasság előtti szexet dicsőítő életmódból hogy elindítottak egy ma már sokak által követett mozgalmat ami a házasság előtti szexről való teljes megtartóztatásról szól. És ennek a mozgalomnak semmi köze sincs a valláshoz.

2016. aug. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 János Gilján ***** válasza:

21-es:

Ez egy elég buta általánosítás, hogy aki szexet akar, az csak azt akarja. Feltételezem nem volt még részed olyan kapcsolatban, ahol a szex is rendben van és az érzelmek is a helyükön vannak. Én is a 16-ossal értek egyet, hogy jobb megismerni egymást ilyen téren is, hogy ne érjen meglepetés. Megint butaság az, hogy ha várnak, akkor a szex mindenképpen jó lesz. Mitől lenne mindenképpen jó???

Az is igaz, hogy a "kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad", ha van szex, mindössze a behatolást mellőzik a fiatalok, de pettingelnek. A szexualitás "hajszolásának" a tapasztalataim szerint nincs sok köze az érzelmi mélységekhez, ugyanis attól még, hogy valakivel nem fekszem le, nem feltétlenül veszem komolyabban, mintha lefeküdnék vele. Ilyen logika egyszerűen nem létezik. A VALÓBAN jó és mindkét fél számára kielégítő szex MINDEN esetben összekovácsolja a pár két tagját. Jómagam a feleségemet anno a megismerkedésünk után egy héten belül csalogattam az ágyamba, mégis 10 év után is szerelmesek vagyunk egymásba és a kisfiúnkat is szeretetben neveljük.

2016. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!