Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mit akarhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akarhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác akivel néha kavarunk. Eddig sose tisztáztuk hogy mi is ez köztünk ,de nem rég sor került rá. A lényeg az volt, hogy a személyiségem nem fogta meg annyira hogy ebből kapcsolat lehessen és nekem is fura az ő személyisége. Így abba maradtunk, hogy néha kavarunk és ennyi.( nem volt szex, és nem is lesz) mégis ezek után többet ölelgetett ,megpuszilta a homlokom a hajammal játszott ami nekem már mondjuk több. Lehetséges, hogy én reagálom túl de miért csinálja ezt ha nem akar komolyabbat ? A válaszokat előre is köszönöm!


2016. aug. 10. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk médiumok,nyilván nem utál ha játszik a hajaddal meg ölelget. Ne siettesd lehet csak időre van szüksége,ha neked nem rossz ez a "kavarás" akkor kavarjatok tovább.
2016. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Le akar feküdni veled és abban reménykedik, hogy idővel majd adódik rá lehetőség. Komolyan viszont nem érdekled, nem szeretne veled párkapcsolatot. Talonban tart, ha unatkozik, elővesz és próbálgatja, hogy meddig mehet el nálad. Most látta, hogy ha homlokon puszil, azt hagyod. Legközelebb majd arcon puszil, utána szájon stb. stb.
2016. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!