Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fogalmam sincs mit akarhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit akarhat?

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó hogy van egy fiú(x) az osztályban akinek van egy testvére(y) és a legjobb barátnőmmel járt, de nem működött a kapcsolatuk ezért szakítottak és x-nek bejön a barátnőm akivel y járt. És mivel én voltam a barátnője a lánynak ezért x-el nagyon sokszor beszélgettem messengeren, szinte napi szinten . Sokszor volt olyan hogy eltértünk a barátnőmtől és áttértünk más dolgokra, minden témában megértettük egymást és mindent meg is beszéltünk (Még az intimebb dolgokat is). Egyszer azonban írta x hogy bejövök neki én is és hogy azért mert kedves vagyok, megértem meg lehet velem az olyan dolgokról is beszélni, de nem járna velem. Rá egy hétre Egy másik lánynak(z) mondta hogy ő is bejön neki. Z-vel én jóba voltam és ezt elmondta nekem és én is neki azt amit nekem irt és elhívtuk hármasban beszélgetni és kérdőre vontuk. Azt mondta hogy van egy lány akibe szerelmes(szereti) és azon kívül tetszik neki egy pár lány.

nem tudom mit akarhat x, de én nagyon szeretem és már sokan mondták azt is hogy még nincs felnőve a dologhoz.

Segítenétek kérlek. Értelmes válaszokat



2016. máj. 8. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak pi nahiányos.

Nem érdemel meg egy normális csajt sem.

Keress mást, keress jobbat, aki csak teged akar, nem minden csajt.

2016. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!