Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit akarhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban 3s rámírt azzal hogy mondani akar valamit majd suli év elején. Én szokásomhoz hívően kérdezgettem őt de nem válaszolt. Lehet azz akarta mondani hogy belém szeretett de az is lehet hogy megútált... Szerintetek? (mindkettőre volt már példa)
2016. júl. 10. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy leszel e a padtársa
2016. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsö vok amugy mi honnan tudjuk annyi infot tudunk rola hogy fiu és hogy utált is meg szeretett is téged
2016. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha azt akarná elmondani hogy utál azzal nem várna év elejéig, semmi értelme
2016. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondom azt akarja te légy a padtársa
2016. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki. Mi mást közölhetne? Mindenesetre várd ki az év elejét,addig ne nyomulj. Hajrá! :)
2016. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!