Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi járhat a fejében? Mit akarhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi járhat a fejében? Mit akarhat?

Figyelt kérdés
Utólag tudtam meg hogy a fiú, akivel az elején beszélgettünk párszor, mosolyogtunk egymásra(akkori) párhónapos kapcsolatban van. Amint megtudtam rögtön elutasítottam. A barátnője tényleg normális és szép lány, jóval feltűnőbb mint én. Mégis engem néz még amikor együtt állnak valahol akkor is. Ha közel állok hozzá valami véletlen folytán megmerevedik és maga elé bambul, a barátnője próbálja lazítani és számtalanszor megbántam már hogy egyáltalán elindult nálam valami. Óvni próbál de nem szakít a barátnőjével. Olyan mintha elvárná hogy kommunikáljak vele és reagáljak a dolgaira de döntöttem és nem akarok az lenni aki tropára tesz egy kapcsolatot. Mégis folyton követ a tekintetével, gondoskodni akar rólam és segíteni de szakítani nem akar. Egyébként egy jó lelkű fiúról van szó úgy is ismertem meg és látom hogy rágja magát rendesen. Mihez kezdjek ezzel a szituációval? Elutasítom természetesen mégse fordult az ellenkezője a fejembe. De akkor ő miért folytatja? (mindketten 17 évesek vagyunk)
2016. ápr. 27. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
idiota a csávo
2016. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én járok a fejébe, engem akar, csak ugye nem vagyok meleg osz hát így járt:'D
2016. ápr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!