Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy legyen barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna456 kérdése:

Mit tegyek hogy legyen barátom? Mi kell a fiúknak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egész osztályban szinte csak nekem nincs barátom, és az egészben a legrosszabb hogy még nem is volt, így nem értem mi a baj velem. Jól tanulok, de nem vagyok stréber. Vékony vagyok és 170cm magas, viszont még egy fiú sem figyelt fel rám...mit tegyek?

2016. aug. 11. 15:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
A lényeg hogy ne siesd el. Lehet hogy más csajoknak van. Naés? És ha azok a lányok piszkálni mernek emiatt akkor csak kis ***. Húzd ki magad, mosolyogj, legyél mindenkivel kedves. És ha netalán egy fiúnak tetszel, ne borulj rögtön a nyakába. (Tapasztalat. Ezt a hibát sajna én is elkövettem. Elijesztettem vele a srácot) Kéresd magad! Meglátod hamarosan lesz barátod. A fiúk számára az önbizalom nagyon vonzó. Meg a nehezen megszerezhető csajok! Türelem rózsát terem, ezt jegyezd meg!
2016. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha van konkrét fiú, aki tetszik neked, akkor visszafogottan kezdeményezz nála. Ha te is tetszel neki, akkor el fog hívni randira és ha minden jól alakul, akkor összejöttök.


Ha nincs konkrét kiszemelted, akkor élőben és neten egyaránt beszélgess minél több fiúval. Előbb-utóbb biztos lesz valaki, akinek megtetszel és elhív randira, ha esetleg nem, akkor az első bekezdést követve visszafogottan kezdeményezhetsz annál, aki szimpatikus neked.


Nagyjából ez a nagy titok. Ne foglalkozz azzal, hogy mi kell a fiúknak. Azzal foglalkozz, hogy melyik az a fiú, akinek te kellesz és aki neked is kell, mert az lesz a párod. Beszélgess, legyél nyitott, ismerkedj, a többi jönni fog. Emellett ne görcsöld túl a dolgot, nincs veled semmi baj, nem késtél le semmiről, ez nem egy verseny. Ne azért akarj barátot, mert az osztálytársaidnak már van, hanem azért, mert szeretnél együtt lenni egy fiúval.

2016. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy,angyalom? Miért sietetted a dolgot? A többi bárgyú birka miatt? ha kútba ugranának ,akkor mennél utánuk?

Ki tudja ,hogy valóban szeretik e egymást azok a párok ,vagy csak kényszer kapcsolatok,mert ahogy benned is,bennük is megvan egyaránt az igazodási kényszer . Pfúj...

Keress valakit ,akit tényleg szeretni tudnál.

Kétségbeesettnek se kell lenned. Előtted még az élet. ._. Annyira nem értem ezt...chh :'D

2016. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Annyira szánalmas ez a tini korosztály, hogy hihetetlen. Divatból járnak és divatból szexelnek, amikor még a tojáshéj a pi*sájukon van.
2016. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
#4 Te miről beszélsz? XD És kérdező ,úgy, hogy rám írsz😂
2016. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#1: A nehezen megszerezhető csajok jönnek be a fiúknak? Ha egy lányon látom, hogy magabiztos, stb., akkor elmegy az önbizalmam meg a kedvem és inkább hagyom a francba... És az ismertségi körömben is leginkább ezt tapasztalom.
2016. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: lehet, hogy velem van a baj, ezt nem tudom, de én ilyen vagyok.
2016. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
# 6
2016. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#6

Ühhüm ..ühhüm. Értelek . Ám amennyiben egy lány könnyen kapható , mindenféle szennynek be lesz titulálva ,majd az egész korosztály bőgicsélésbe kezd,hogy miért ilyenek a lányok -ribik- ,és a fiúknak miért ők kellenek ? Ok-okozat?!



Ahj,bakker...Mi van veled emberiség? Mától nem tartozom a fajotokba ,én nem szégyenkezem veletek :'D


Bocsánat,azt a szép szál #6-ost én küldtem el véletlenül ,még mielőtt leírhattam volna mondandóm ><

2016. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sose erőltesd, de ha van kiszemelt srác akkor enyhén próbálj kezdeményezni, például direkt hagyd hogy észrevegye hogy bámulod majd mikor már észrevette mosoly+pirulás és kapd el a fejed másfele, ez elég egyértelmü és ha tökös a srác és bejössz neki elkezd kezdeményezni hiddel:) de ha nincs kiszemelt akkor csak várj az igazira sokkal gázabb az akinek havonta uj "szerelme" van mint akinek még nemvolt, ne húzodj háttérbe és könnyebb lesz mint hiszed:)
2016. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!