Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy legyen barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna456 kérdése:

Mit tegyek hogy legyen barátom? Mi kell a fiúknak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egész osztályban szinte csak nekem nincs barátom, és az egészben a legrosszabb hogy még nem is volt, így nem értem mi a baj velem. Jól tanulok, de nem vagyok stréber. Vékony vagyok és 170cm magas, viszont még egy fiú sem figyelt fel rám...mit tegyek?

2016. aug. 11. 15:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ribi és eszem ágában sincs azzá válni 16 évesen. Inkább az a szerényebb típus vagyok, nem igazán járok fesztiválokra meg ilyen nagyobb bukikba.

Köszönöm a segítségeteket és remélem Szegeden majd találkozom az igazival:)

2016. aug. 11. 21:14
 12/13 anonim válasza:
#6 Az 1. Vagyok. A fiúk a könnyű prédát nem szeretik. Igenis legyen önbizalma, tartása egy lánynak. Az, hogy te más vagy az nem gond. De azért mert te önbizalom hiányos fiú vagy, az másoknak sem a problémája. Most azért nem szólitanál le egy lányt ha tetszik, mert látod hogy van önbizalma? Ez egy kicsit fura (legalábbis nekem). Arról meg nem a csaj tehet, ha neked komplexusaid vannak. Peace 😊🙈✌
2016. aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"A fiúk a könnyű prédát nem szeretik."


Aranyos gondolat, de a gyakorlatban ez nem így működik. Ha tetszel egy srácnak és van elég bátorsága ahhoz, hogy kezdeményezzen, akkor kezdeményezni fog. Ha pozitív reagálsz a kezdeményezésre, akkor örülni fog.


Ha nem tetszel egy srácnak, akkor nem fog kezdeményezni. Ha te kezdeményezel, elutasít.


Ha tetszel egy srácnak, de félénk és nem mer kezdeményezni, neked viszont tetszik, akkor bátoríthatod, extrém esetben pedig te is kezdeményezhetsz. Ebben az esetben valószínűleg pozitívan fog reagálni.


Attól nem fogsz megtetszeni egy srácnak, ha úgy viselkedsz, mintha elérhetetlen lennél vagy érted meg kellene küzdeni. A vonzalom ugyanis nem ebből fakad. Ez kizárólag azoknak a srácoknak számít, akik a numerára mennek és szeretik a kihívásokat. Kérdés persze, hogy te olyan srácra vágysz-e, aki levadászandó trófeának tekint és élvezi, ha kicsit küzdesz, mielőtt betör. Ugye, hogy nem.:)

2016. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!