Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A mai csajoknak miért csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajoknak miért csak a kigyúrt pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

A sok ribizli csak a kulsore megy xd

Amugy nem minden lanynak kell kigyurt pasi.

2016. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
73%
Azért mert azt hiszik hogyha izmos a pasi 1 jól teljesít az ányban 2 tud vele kérkedni hogy neki milyen jó
2016. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem csak őket, de pl én azért szeretem jobban az izmosabbakat, mert rajtuk látszik, hogy valamit sportolnak, ergo tesznek az egészségükért, ha nem is szándékosan, plusz mivel én is sportolok, rajtam is látszik a kemény munka, ezért úgy érzem csakis ugyanazt várom el, amit én adni tudok. én pl ezért :)

17L

2016. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tommarket jol mondja
2016. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Hat mondjuk azért mert a pasiknak meg a homokóra alak, formás popsi, nagy mell jön csak be.De komolyan milyen már amikor egy tiszta vézna páwa gyerek 10/10-es alakú csajra vágyik...
2016. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Nem feltétlenül mindenkinek kigyúrt pasira fáj a foga. Nyilván, aki csak a külsőre megy, abból normális kapcsolat sem lesz, csak egymást használják ki.

Sokan azt sem tudják mit szalasztanak el, mikor nem veszik észre a nem feltűnési viszketegséggel rendelkező embereket.

2016. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
És ha nekem izmos pasim van de nagyon szeretjük egymást és jó az ágyban is akkor én is ri***c vagyok ??????? Ez nem minden esetben van ugy...lehet vannak akik csak azért jönnek össze izmos pasikkal mert kérkedni akarnak de vannak olyanok akik tényleg szeretik egymást. 20L
2016. aug. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

3-as, ez azért nem telibe igaz.

rólam pl egy átlagember (aki nem edz) biztos azt mondaná, hogy egészségesen étkezek, meg ez a sok hülyeség.

pedig nem. ahhoz a kinézethez, mint amivel a cégek 90%-a reklámoz, kell a koksz. amellett meg csak arra kell figyelnem meglegyen az elegendő fehérje, ch meg zsír, azonkívül azt eszek amit akarok. szóval ez a tesz az egészségért hülyeség. azokat akiket általában kigyúrt alatt értenek, inkább az jellemzi, hogy egy kis cucc amellé meg cigi, pia minden.

szóval ez az egészséges életmód duma alapjaiban rossz.

2016. aug. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont, hogy azok nem jönnek be. :D

Amúgy ha tetszik és jófejnek tartom, akkor tökmindegy, hogy izmos-e vagy sem.

2016. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as!


Attól mert valaki jó fizikumú az nem azt jelenti, hogy tesz az egészségéért! Jó ez hülyeségnek hangzik, de nem!

Attól mert valaki nem izmos, és nem egy body building attól még lehet egészséges, és tehet az egészségért! Sokan az "izmosak" doppingolnak, és azok sem az egészségük érdekében teszik :S

2016. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!