Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A csajoknak miért a bunkó,...

A csajoknak miért a bunkó, kigyúrt, agyatlan fickók kelenek?

Figyelt kérdés
Múltkor ledöbbentem.Haverom /kedves,normális,udvarias,kicsit félénk pasi/ 3 hónapig együtt volt 1 gyönyörű,tökéletes alakú nővel,én nem is értettem h lehetnek együtt.Aztán kiderül,h a nő a 3 hónap alatt végig félrekefélt 1 bunkó,sötét,kigyúrt f.sszal,aki télleg semmit nem adott neki a b.aszottnagy izmain meg a szexen kívül.haverom töri magát,h megfeleljen 1 bombanőnek,elhalmozza ajándékokkal,szeretettel stbvel,megjelenik 1 bunkó állat és vége...Mi a f.sz van?Legyek izmos és enyém minden nő?
2011. nov. 13. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a haverod (vagy te) egy kretén attól nem lesz minden sportos ember egy bunkó f@sz. A nők a cipőboltba mennek, ha papucs kell nekik az a lány meg alapból egy szajha volt, úgyhogy te vagy a haverod végül is jól járt, hogy időben kiderült.
2011. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

túlzás h ha izmos vagy tiéd minden nő de van benne vmi azért a csajok többségének bejönnek az ilyen pasik főleg ha arányos ez a kigyúrtság meg persze sokat dob a lapon az arc.


Lehet köcsög vagyok ( 19/L ) és én is inkább a kopasz kigyúrt állatot választanám mivel még fiatal vagyok és ráérek később olyat választani aki majd a férjem lesz most jelen pill-be sztem ku.rva sokan vannak így h inkább a kalandot keresik és majd mikor kicsit idősebb az ember akkor majd ráér olyan pasikkal foglalkozni akik ilyenek" :)

Persze ez nem azt jelenti h mindenkivel dugok vagy ilyesmi szó sincs csak mikor élvezné az ember az életet ha nem fiatal korában!!! Én személy szerint megfulladnék egy hosszú távkapcsolatban

2011. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A pasi papucs, a csaj k*rva, ez tényleg egy tipikus eset a sok közül. Ezt is jó ötlet volt amúgy ide írni, itt senki nem fog veled együtt nyavalyogni...


A külső az egy plusz. Én is megnézem az izmos pasikat, jól néznek ki, és amikor megnézek valakit, akkor pont nem érdekel hogy valaki egy rendes, normális férfi (igen, férfi, mert a b*zikák nem kellenek - és itt még mindig nem a vékonyságról van szó), vagy egy egoista állat.


De amikor megismersz valakit, az teljesen más.

ARANY KÖZÉPÚT. Miért nem lehet megérteni?? Mindenkinek kelleni akarsz? Akkor tegyél érte! Legyél átmenet a tökéletes úriember és a tajparaszt között, legyél határozott, legyél kreatív, legyél humoros, tudj alkalmazkodni a helyzetekhez, mutasd több arcodat... ezen kéne alakítani. Meg a hozzáállásodon. Nem mondom hogy könnyű, mert nem az, de amikor ülsz a s*ggeden, várod hogy egy ilyen tökéletes bombanő majd értékeli a tulajdonságaidat (amik egyébként tényleg értékelendők, de ez önmagában nem elég), sajnálkozol.. akkor biztos hogy csak másban van a hiba?


Félig a haverodról beszéltem, de remélem érted. Ja és ha már itt tartunk, számomra ezen a területen is az edzés segít a legtöbbet..

2011. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek férfira van szüksége,nem egy gyökér pincsikutyára aki kinyalja a p1csáját,de félénk! Ettől függetlenül a nő k@rva,a haverod meg madár...

Utolsó kérdésre. Legyél céltudatos,határozott,tudj szeretni és érezze magát egy nő melletted biztonságban! Ha ezek nem mennek legyen rohadtsok lóvéd,azzal ki lehet váltani mindent és agyatlan p1csák tömegei nyomulnak rád!

2011. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt ne mondjátok nekem h azért edzetek,h jobb humorotok/meg f.zom tudja mit soroltatok még fel/ legyen.Az ilyen állatok azért edzenek h izmosak legyenek és minden nőnek kelljenek.Ők azt sz.arják le h "jobban tudjanak alkalmazkodni a helyzetekhez",több arcukat mutassák,persze b.azmeg.A nők hüly.ségeiről nem is beszélve,nekik nem kellenek az ilyen kigyúrt pasik mert az túlságosan izmos.Persze,mégis félrekefélnek velük
2011. nov. 13. 19:45
 6/14 A kérdező kommentje:
a lóvé a másik,azzal télleg k.va sokmindent el lehet érni.De van akinek már normális nő kéne és azokat is csak a kigyúrtsággal lehet megfogni
2011. nov. 13. 19:49
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Azért edzek,mert ha kib@szott nagy vagy,az tekintélyt parancsol! Ez az élet minden területén, de az üzleti életben is kamatoztatható. Egy férfi nagy,egy férfi izmos és tudja mit akar. Ösztönből vonzódnak hozzá a nők és ösztönből tartanak a férfiak. Ha edzel,nagyobb vagy,magabiztosabb és SIKERESEBB!! Minden téren. És ez nem zárja ki az intelligenciát,sem 1-2 diplomát.
2011. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Az ilyen állatok azért edzenek h izmosak legyenek és minden nőnek kelljenek.Ők azt sz.arják le h "jobban tudjanak alkalmazkodni a helyzetekhez",több arcukat mutassák,persze b.azmeg."


Látom nagyon ismered őket...


"a lóvé a másik,azzal télleg k.va sokmindent el lehet érni.De van akinek már normális nő kéne és azokat is csak a kigyúrtsággal lehet megfogni"

"A nők hüly.ségeiről nem is beszélve,nekik nem kellenek az ilyen kigyúrt pasik mert az túlságosan izmos.Persze,mégis félrekefélnek velük"


Ha te már mindent ennyire eldöntöttél, akkor mi a kérdés? Az álszent ribancokról beszélsz, nem a nőkről. A kigyúrtsággal sokakat meg lehet fogni (megfogni, nem megtartani), de ha valaki a csajok miatt edz, akkor ott halt meg a dolog.

2011. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
de utálom az ilyen gyökér kérdéseket... :D
2011. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
:DDD én is
2011. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!