Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért róják fel a pasik...

Miért róják fel a pasik folyton a csajoknak, hogy "persze, mert nektek csak a kigyúrt, izmos pasik jönnek be", mikor a pasiknak meg főleg a vékony, nagy mellű kerek fenekű csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
Az mindegy "belül" milyen...értelmes,okos-e...csak jó melle legyen,meg s...ge aztán ennyi
2014. okt. 30. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
2014. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most majdnem elkezdtem Neked kifejteni a véleményemet, de tudod mit? Inkább várjunk vele pár évet, Te is jobban meg fogod érteni! :)
2014. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagy szavak...tartalom 0
2014. okt. 30. 21:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a vékonyak kevésbé jönnek be általában. A nagy mell sem tetszik annyira, inkább a kicsi. Bár a fenék az tényleg jó, ha kerek.
2014. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 fahéjas Alien ***** válasza:
62%
Mi értelme van egy ilyen vitának? Érdekel az összes férfi véleménye? Nem hiszem. Azokkal ismerkedj, akik értelmesek és racionálisak tudnak maradni... nem pedig megalkuvók, pesszimisták, önkritika hiányosak, és felelősséget vállalni képtelenek.
2014. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Mert ez nem így van? :D Ahogy én tapasztaltam pont hogy a pasiknak -köztük nekem is- teljesen mindegy a mellméret maximum annyi hogy formás legyen és az sem kell hogy vékony legyen csak ne legyen 100 kilós meg ilyenek szóval maradjon az egészséges kinézet határain belül.

Amúgy meg a férfiaknak keményen kell dolgozni azért hogy úgy nézzenek ki amit a nők nagy része elvár míg a lányoknak csak ízlésesen kell öltözködniük és vigyázniuk kell hogy el ne hízzanak szóval mégsem ugyan az a kettő.

2014. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Azt nem lehet megérteni, hogy mindkét nemben képviseltetik magukat a felszínes hülyék, és az értelmes emberek is?
2014. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem baromság... engem sokszor az arca, kisugárzása fog meg... inkább legyen aranyos, szép kis pofija, mint nagy melle. De szerintem nem csak én vagyok így ezzel 20F
2014. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Buford Tannen ***** válasza:
egy újabb provokatív kérdés... köszönjük!
2014. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LeftBehind ***** válasza:
Nem értem miért pontozták le a 6-ost, teljesen igaza van - normális keretek között tartani a tested és szálkásra kigyúrni magad teljesen más kategória. Amúgy meg, bár nekem össz-vissz 2 elvárásom van a külsőségeket tekintve, ha már így felhoztad akkor tisztázzunk valamit. Nekünk kell kezdeményezni, nekünk kell lenyelni a békát ha el vagyunk küldve, rakás energiánk és sok esetbe pénzünk elmegy arra hogy finanszírozni tudjunk egy kapcsolatat, ráadásul házasságon belüli válás esetén a mi fele vagyonunk megy a füstbe függetlenül attól, hogy a nőnek volt-e bármi köze annak a vagyonnak a megszerzéséhez. És még ti akartok beszólni, hogy ki mennyire válogat? Hát én kérek elnézést!
2014. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!