Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek után mit tennétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit tennétek a helyemben és miért?

Figyelt kérdés
Májusban megismertem egy srácot, összejöttünk és már együtt vagyunk 3 hónapja.Falubeli, a távolság 2 utca.Júliustól elkezdtünk diákmunkán dolgozni egy neves hotelba.Sok problémába ütközött már a kapcsolatunk.Többek között hogy anyám megtiltotta az együtt alvást, pedig már 3x is együtt aludtunk, annak ellenére hogy az intimitás is megtörtént rég.Mikor ott aludtam akkor sem lehettem náluk délelőtt 10ig, mindig reggel 8ra legkésőbb haza kellett érnem, de akkor ő még aludt.Egyszer ebédelhettem náluk, azóta se mert anyám szerint nem illik.Nem ehetek náluk egy falatot sem, mert anyám szerint azt se illik hogy ott etettessem magam.A szülei szeretnek engem, mondták hogy nyugodtan azt eszek amit akarok ha éhes vagyok.Ezek csak elenyészőbb dolgok voltak.Amióta dolgozunk a hotelba a pincérek mellett azóta romlott a helyzet.Általában olyan műszakokra mentünk hogy én reggel 8-16ig, ő 16-24ig...találkozások annyiból álltak hogy az öltözőbe összefutottunk, puszi és ment mindenki a dolgára.Ő nappal 11 ig képes aludni ilyenkor, én meg éjszaka tudok mert nappal meló van.Volt olyan hogy én reggel 7-13ig mentem, ő meg 17:30tól 24ig.Változó volt de én az elején nem nagyon bírtam ezt.Sokat találkoztunk mindig fél napokra, mióta beütött a munka azóta meg 5-10 percekre tudunk csak.Most hétvégét együtt töltöttük, de úgy terveztük hogy az egész hétvégén együtt leszünk.Pénteken kaptam ajánlatot mi lenne ha bemennék szombaton 6 órába dolgozni, én elválaltam.Vasárnap rámsóztak 8 órát, és egészen péntekig kellett volna mennem, zsinórba egybe 7 napot, ami nem legális a törvény szerint mert 1 nap szabadnak kellene lennie.A lényeg hogy én lemondtam a munkát mert szombaton moziba mentünk, vasárnap fél délt együtt aludtuk és engem kirúgtak a hotelből.Mindenki pipa rám mert kirugattam magam a szerelmem miatt..Azt mondják szakítsak vele, mert ő megzsarolt azzal hogy hosszú távon nem lesz jó ha heti 9 napokat dolgozok még hétvégén is amikor ő is hétköznap vállalja be.Meg vagy a munka vagy ő.Szeretteim szerint megzsarolt érzelmileg és rángatott engem a kötélen..Persze ő ma bement dolgozni 8 órába estére, de azért mert úgy tervezte hogy én megyek hétfőtől péntekig, ő meg vasárnaptól csütörtökig és kijön az 5-5 nap.Utána meg pihi együtt...Holnap beszélek vele mert felmegyek hozzá..Anyunak elege van belőle és nem bánná ha nem látná többet,majd megmondja neki a magáét.Barátnőm is azt mondja hogy kérdezzem meg tőle hogy ő is megtette ezt volna értem..Nem tudom mit tegyek, mit mondjak nagyon...félek elveszíteni mert szeretem..Szerintetek?

2016. aug. 14. 21:08
 1/4 anonim válasza:

Először is elég hosszúra sikeredett ez "az elejétől a végéig" sztori :D ami igazából nem is baj mert elég részletesen kifejtetted az érzéseid

Másodszor elég hülye anyukád van h nem ért meg téged és a barátodat..

Igazából sem én nemtudom eldönteni ezt a kérdést, sem mondjuk Obi sem senki más a világon csak TE:

- Szakítasz a barátoddal de legalább lesz egy fizető állásod (mármint ami a diákmunkát illeti) és késöbb ebben a hosszú életben rátalálsz egy sokkal jobb életed szerelmére és lesz miből megélnetek mert nemcsak ő dolgozik sokat hanem te már diákmunkásként elkezted

- Vaagy felmondasz de viszont lesz egy jó barátod

Enyit tudtam írni bocs ha nem fejtettem ki teljesen

Sok sikert! :)

2016. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hmm...szerintem még éretlen a kapcsolat. Egy munka nemkellene, hogy akadály legyen. Fél hónap és vége lett volna a szünetnek. Meg hát felnőttként se gondolkozhatsz majd így. Viszont nem azt mondom, hogy hagyd őt ott. Ami megtörtént az megtörtént. Anyukáddal meg megkell beszélni a dolgokat. Sajnos nekem is ilyenek voltak. Amúgy egy kort írsz?
2016. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17L 21F
2016. aug. 14. 21:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Diákmunkát nem tudom ott hagyni, mert a hotelből már kirúgtak sajnos...
2016. aug. 14. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!