Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy szerelmi csalódáson....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szerelmi csalódáson. Azóta már sok fiú érdeklődött irántam, de azt érzem, hogy csak vele lehetek boldog. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
A srácnak közbe szerintem lett más barátnője, de nem biztos. Én is éreztem úgy egy sráccal, hogy talán összejönnék vele, de a randi napján lemondtam, betegségre hivatkozva. Meggondoltam magam és be is sz*rtam, hogy mi lesz. Szóval mit kellene tennem, hogy elfelejtsem és tovább tudjak lépni? Már rettentően zavar.

2016. aug. 15. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Hallgass sok zenét. :) Engem személy szerint a rap-ek nyugtatnak le. Írsz privátba, küldök egy-két normális rappert. (Nem Mr.Bustát és egyéb trasheket)
2016. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!