Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baj ha 40 percre lakik a fiu?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha 40 percre lakik a fiu? Igy meg mukodhet a kapcsolat? (Tobb lent. )

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki nagyon tetszik. Mondhatni, hogy nekem o a tokeletes de az a baj, hogy 40 percre lakik tolem. Ez nagy baj? 1 evvel idosebb mint en.

15/L



2016. aug. 14. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
ha meg tudjátok oldani a találkozást akkor nem baj
2016. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
40 perc? Én ennyire jártam suliba, nehogy már 40 percen múljon hogy összejöttök e, ez semmi. Utaztam már 6-8 órát is lány miatt...
2016. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal 3 órára lakunk egymástól, egy éve működik, szóval a 40 perc az semmi szerintem. :)

17/L

2016. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a távolság soha ne határozza meg két ember szerelmét
2016. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ honnan ismered, és milyen közlekedés van a két hely között.

Két példa: Budapesten negyven perc nem sok, kevesebb mint egyes buszok teljes menetideje. Ha Budapesten laktok, egy suliba vagy edzésre jártok és tűrhető a közlekedés mindkettőtöknél akkor probléma nélkül.


Két vidéki város között, ahol óránként vagy még ritkábban jár a volánbusz, főleg ha egyszeri találkozás után (koncert, vagy kirándulás) alakult ki a kapcsolat akkor több szervezést igényel a találka, de korántsem lehetetlen.

Összességében lehet hogy dolgozni kell rajta de emiatt ne mondj le róla.

2016. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40 perc semmi
2016. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy óra amég a suliba eljutok. Ezen ne múljon, működhet.
2016. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Én 1 és fél órára laktam barátnőmtől és már több mint 4 éve együtt vagyunk 2 évet ingázásal töltöttünk ő jött át egyszer én meg máskor. Kb annyi idős lehetett mikor összejöttünk mint te most. Mostanra már nálam lakik és boldogok vagyunk. 20/f
2016. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
anno barátnőmhöz 3-4 órát utaztam, nemrég volt egy lány akihez több mint 5 óra volt az út, 40 perc kb annyi míg bemegyek a belvárosba, tehát jórészt az az idő semmi
2016. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az nem olyan sok...

És amugy a lényeg hogy tudjatok találkozni.:)

2016. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!