Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne csinálnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálnom, hogy összejöjjön a dolog?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal a neten és tegnap az egyik kérdésére válaszolva megemlítettem, hogy megyek 2-3 emberrel strandra. Erre ő megkérdezte, hogy nincs-e kedvem elhívni őt is, én meg mondtam, hogy oké akkor jöjjön.(Persze nem így mondtam neki..)

Egyébként az biztos, hogy bejövök neki, csak most az exe megtudta, hogy nekem tetszik a srác és most megpróbálja őt visszaszerezni elég érdekes módon.

Na most az a kérdésem, hogy mit csináljak majd a strandon, hogy legyen köztünk valami?


2012. ápr. 30. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy kenje be a hátad. (alap) aztán fantáziádra bízom.
2012. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!