Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy barátom akivel nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom akivel nagyon jóba vagyok és mindent elmondok neki szerintetek?

Figyelt kérdés
Kicsit többet érzek iránta mint barátság és néha van olyan érzésem vagy mond olyat mintha ő is így érezne pl. Beszélgettünk minden féléről és szóba került, hogy én nagyon oda vagyok a kék szemért az ő szeme kifejezetten barna de azt mondta, hogy az övé is kék ezzel mit akart? 14/L
2016. aug. 18. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű szerintem, tetszel neki.
2016. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de velem beszéli meg, hogy most is ki tetszik neki, féltékennyé nem tud tenni mármint nem látszik rajtam tiszta poker face vagyok olyankor
2016. aug. 18. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Ezért nem mondja, hogy ki tetszik neki. :D
2016. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Sorry, félreolvasta. :D
2016. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!