Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 13-18 éves fiúk, lányok!...

13-18 éves fiúk, lányok! Milyen a kapcsolatotok a szüleitekkel? "Úgy sem ért meg" vagy "mindent elmondok nekik"

Figyelt kérdés

2016. márc. 11. 22:35
1 2
 1/15 gnoomage ***** válasza:
96%
Amit tudni akar elmondom... nem megyek oda minden miatt sírni, próbálom megoldani egyedül, de ha valamit tudni akar vagy fontos akkor persze elmondom és elmagyarázom, szerintem pont az arany középutat sikerült nagyjából belőnöm... 16/f
2016. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egész jó.
2016. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 VirágésBence válasza:
89%
Engem borzalmasan neveltek és nehéz életem volt, ezt nagyrészt a szüleimnek köszönhetem, az apámtól teljes mértékben elzárkóztam, vele maximum két mondatot beszélek ha nagyon muszáj, az anyámnak se mondok el semmit, de ha olyan a téma tudok vele őszintén beszélgetni.
2016. márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Apámat sosem érdekeltem, anyám nárcisztikus. Ha az életem múlna rajta, sem osztanék meg velük semmit. 19/L
2016. márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

én elmondok mindent, titkolózni felesleges, ha meg valami igaz akkor ugyan mit tehetnek velem... ha valami komoly baj van csak akkor kérek segitséget, és általában segitenek.


17/f

2016. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Mindent azért nem mondok el, de a legtöbbet igen. Ha problémám van hozzájuk fordulhatok, mindig segítenek. Szerintem jó a kapcsolatom velük. 18l
2016. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Valahol az általad említett két véglet közt.
2016. márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
egyke vagyok, sajnos nincs kivel itthon beszélgetni. Mindenki el van foglalva a munkájával.
2016. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Probalom anyumat beavatni a dolgaimba, de nem figyel ram.Sirtam mar neki hogy figyeljen ram,megolelgetett es elmondta milyen nehez neki.Ha facebookozik,ha foz,ha vasal,ha csak 'ram figyel'akkor sem hall engem.Megmutatja mit talalt facen,vagy hogy mi volt a munkahelyen.En mindig meghallgatom..de vissza nem mindig kapom ezt a figyelmet.

Apam megkerdezi hogy vagyok,kozbe kimegy az ajton es a valaszt nem varja meg 😂

En probalkozok megnyilni nekik:)

15/L

2016. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Alig egy hete lettem 19, remélem nem lógok ki nagyon a sorból. :D


Szerintem elmegy a kapcsolatom a szüleimmel, nem a legjobb, de nem is a legrosszabb. Az biztos, hogy nagyon szeretnek engem, és én is szeretem őket, de eléggé nagy köztünk a generációs szakadék, nem beszélgetek velük túl sokat, mert nagyon ritkán van az, hogy megegyezik valamiben a véleményünk.

2016. márc. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!