Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem fogom tudni elfelejteni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogom tudni elfelejteni, de neki akkor én most ennyi voltam?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, már eleinte is mondta, hogy bejövök neki meg ilyenek, és ez kölcsönös volt. Első találkozáson megcsókolt és nagyon sokszor megölelt, egyértelműen szeretett. Ez volt szerdán, pénteken találkoztunk volna újra, de nem volt kedve se ereje (állítólag fáradt volt), szóval ebből szombat lett. Akkor is jól elvoltunk, de eleinte volt valami baja, azt mondta megint, hogy csak fáradt, aztán megint olyan volt, mint szerdán, a csók is jobban ment és sosem gondoltam volna, ami ezután következett. Tegnap este ráírtam, és hamar el is mondta, hogy ő új életet kezd (új suli, stb.), amibe én nem férek bele. Aztán mondta, hogy már nem szeret, sőt, már az egyik volt osztálytársát szereti, aki relytélyes módon nem ismerőse fb-n, sőt, még a többi osztálytársának sem...szerintem őt csak kitalálta, hogy békén hagyjam, mert ilyen hirtelen csak nem szeret bele másba...

A legjobb barátjának azt írta, hogy neki most a tanulásra kell majd koncentrálnia és nem lenne ideje rám és abba beleőrülne...

Illetve, egyik nagyon jó barátnőm ráírt és neki azt írta amikor azt említette neki, hogy nem akarja, hogy egy fiú miatt depis legyek, hogy ő sem szeretné...

Ezért nem értem, hogy akkor most mi van...mert amúgy azt mondja, hogy már nem szeret...de szombaton még semmi problémája nem volt...

Tegnap este óta szinte folyamatosan (alvást leszámítva) miatta sírok...😭😭

14L, 15F



2016. aug. 22. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, 14 vagy. Akármikor megtalálhatod a szerelmedet. Ő nem az, sőt béna, hogy nem tudja egyenest elmondani, hogy nem szeret. Legyél a barátnőiddel, csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz, hogy eltereld a gondolatod róla, mert ebből nem lehet semmi.. vigyél más fajta pozitívumot az életedbe, őt ne vedd figyelembe. Sok sikert!:)
2016. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De én nem akarom őt elfelejteni...
2016. aug. 22. 10:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem lépj túl rajta.

És ne sírj attól nem lesz jobb :-)

Még sok barátod lesz akik tényleg értékelni fognak :-)

14l

2016. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem, nem, nem...! Nem fogom ennyivel feladni, nem fogom őt is elveszteni...biztos van még valamennyi esélyem nála...remélem...talán csak idő kérdése és meggondolja magát...
2016. aug. 22. 10:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kell elfelejtened teljesen. Koncentrálj olyan dolgokra amik boldoggá tesznek, és egy új szerelem majd rádtalál :) egyébként meg kell értened hogy mindent azért tett hogy neked jobb legyen. Mivel új életet kezd és nem lenne rád ideje csak neked lenne rossz, és ezt nem akarja :)
2016. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De nekem heti fél óra is elég 😭😭 vagy legalább ha tudnám azt, hogy szeret...de nem...
2016. aug. 22. 10:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem fog menni... nem ő az utolsó ember a földön, a sors is direkt választott el téged tőle:)
2016. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ne mondjátok ezt kérlek...legalább ezt a kis reményt ne szedjétek el tőlem...
2016. aug. 22. 10:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Megertelek,de ne borulj ki ennyire. Mi lesz,ha egy valodi kapcsolatodnak lesz vege?

Egyebkent meg ez az "elso talalkozason megcsokol" pont nem a nagy szerelmet jelzi tapasztalatom szerint. Akik engem az elso talin le akartak smarolni,mind gaz alakok voltak. Komolyan,az osszesrol kiderult,hogy csak ki akart hasznalni.

De ez mar mindegy is. Nem tudok mast mondani,csak azt,hogy foglald el magad massal. Majd az ido megoldja.

2016. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A reményelszedéses mondatod előtti vagyok: én vagyok az utolsó aki el akarja szedni valaki reményét, ezért is mondtam még neked h legyél barátnőiddel stb., te is látod, hogy senki nem mondja hogy küzdj érte.. nincs értelme kedves :(
2016. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!