Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szerelemtől érzem ezt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemtől érzem ezt? Bővebb lent

Figyelt kérdés
Egyik este elvittem a legjobb barátomnak egy könyvet. 9 óra elmúlt, így "pizsibe" volt otthon, ami egy boxert takart. És hát lány létemre, megbámultam, persze nem feltűnően :D és ezóta vele álmodom és kívánom. De nem hiszem hogy szerelmes lennék. Miért kívánom a legjobb barátomat?? 17/L

2016. aug. 24. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos aranyos lehetett pizsiben. :) De szerintem ez nem szerelem még, inkább csak vágy, testi vágy, odabújni hozzá, stb. Titokban én is megsimogattam volna itt-ott. :)
2016. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is eljátszottam mindenféle gondolattal, elhiheted :D

De köszönöm a választ! :)

2016. aug. 24. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha ilyet érzel iránta, akkor miért ne alakulhatna köztetek több?
2016. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez gáz.....

Na épp ezért van az,hogy létezik fiú-lány barátság, de fiú-lány LEGJOBB barátság nem.... :)


Barátságban nem érzünk a másik iránt vonzalmat. Sajnálom, de a te hozzáállásod nem baráti...


Miféle gondolattal játszottál el? Este rá gondoltál maszti közben? :) Ez elég közönséges.

2016. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak tetszik neked ez még nem szerelem :)
2016. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!