Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor szeretem vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeretem vagy gyűlölöm?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki olyan 3/4 éve tetszik, és volt hpgy nagyon sokat beszélgettünk, meg hülyéskedtünk, meg akkor szinte csak belem foglalkozott úgy, az osztálytársaim lányok közül és már szinte majdnem olyan volt hogy neki is tetszem ( mer amúgy szerintem nem tetszem neki) meg volt hogy nagyon bunkó volt, és mérges voltam rá, es akkor pár napig azzal "büntettem" hogy kb. Rá se néztem, meg hozzá se szóltam ( bár ő se szól olyankor soha hozzám, csak általában nagyon sokat bámult olyankor), de aztán egy hét alatt ez elmúlt, és újra beszéltünk meg minden, és igazából máskor is sokszor megharagudtam rá, de mindig úgy gondoltam, hogy szemét volt, de azér még tetszik. De most nagyon bunkó volt, és nagyon kiakadtam rajta ( persze nem előtte) és tök olyan volt, mintha direkt csinálná, mert tudja hogy kiadkadok rajta és mostmár nem tudok rá úgy gondolni mint ezelőtt, de viszont még sose sírtam miatta, pedig voltak már ilyen húzásai, szomorú voltam, de sose sírtam, de tegnap először sírtam miatta, úgy hogy utálom! De mégis sírtam, és akkor most szeretem még vagy gyűlölöm? Kb. Olyan érzésem van mint az a dal, hogy " nem akarom látni mert gyűlölöm látni..." ( képzelt riportban), és szerintetek akkor mostmár nem szeretem, vagy még szeretem, csak nagyon megbántott, vagy most mivan?

2016. aug. 25. 11:53
 1/2 DoggyBlanka válasza:
Én szerintem azért bánt/piszkál/csúfol mert tetszel neki, és azért sírtál mert te is érzel valamit iránta ;) Ne legyél szomorú, ültesd le és kérdezd meg (4szem között) hogy miért pizskál vagy hogy tetszel e neki. Bár ha sokat nem látod vagy nem beszélsz vele akkor eltünik a varázs, és nem is ffog érdekelni, szóval ha szereted akkor legyél erös és beszélj vele komolyan ha meg megint bunkó akkor csak szard le, te többet érsz mint ö. :) Remélem ez segített!
2016. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) igen, sokat segített!
2016. aug. 25. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!