Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Szerelem belém a legjobb lány barátom? Egyszer beszélgetésünk során szoba került hogy mi az ideális pasi számára.. És egy az egyben engem írt le.... Vicc Bene hogy nekem is vegyes érzéseim vannak felé.. Nem tudom hogy szerelmes vagyok-e belé.. Szívem az mondja hogy gyerünk mond el neki.... De az agyam azt hogy ne ted.. Lehet hogy tényleg a hozzád hasonló fiúk jönnek be neki és ha elmondod hogy szerelmes vagy belé akkor a barátságotok is rá mehet.. 15/f ő 15/l.

2016. aug. 26. 01:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát én asszem, hogy ne a jövőn agyalj, hanem a jelenben legyél ott, abból kell megpróbálni kihozni a maximumot, ami egy másodperce történt, az már elmúlt, az már a múlthoz tartozik. Szóval tegyed, amit jónak érzel amúgy, és ha nem az ideális reakció következik be számodra, vagy variáció, akkor hát ne rágódj rajta, ha nem jött össze, mert az már a múlt, és van még hal a tengerben. A következmény, amikor ott vagy a pillanatban, és cselekszel valamit, az már ne érdekeljen. Csak annyi a lényeg, hogy ne árts senkinek. Amúgy nekem van egy elméletem, most tesztelem, hogy a logikát csak olyankor kell bevetni, amikor már érzelmekkel nem megyünk semmire, pl egy matekdolgozatnál. Szóval ez alapján meg menjél a szíved után, hát a szerelem az arról szól főként. Ja de várjál, ha te még nem tudod, hogy szerelmes vagy-e belé, talán még nem is nagyon vagy érett egy párkapcsolatra, hogyha még vacillálsz, hogy jó lenne -e egy párkapcsolat neked. Mert én úgy látom, még kicsit azon is őrlődsz, nem csak azon, hogy elmondjad-e. Amúgy lehetett véletlen is, hogy téged írt le egy az egyben, attól még nem feltétlenül gondol úgy rád, hogy akár esetleg járna is veled. "ha elmondod hogy szerelmes vagy belé akkor a barátságotok is rá mehet." Ebben én nemigazán hiszek, mert ha nem hagyjátok, akkor úgyse megy rá a barátságotok. Ha ezek után valamelyikőtök fel akarja rúgni azt a köteléket, ami közöttetek van, akkor így jártatok. Mert, hogyha fontosak vagytok egymásnak, és megértitek egymást, akkor figyeljetek oda egymásra. Mert ugye akkor fontos, hogy mi van a másikkal, meg neked is jó vele beszélgetni, szóval ez mind a kettőtökre jó hatással van, hogyha ez tényleg barátság; akár szerelmet vallott az egyik fél, akár nem. De most , hogy csak emiatt nem összejönni, hát az lehetséges, hogy butaság.
2016. aug. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mondd el neki
2016. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!