Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Tobbi lent : )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tobbi lent : )

Figyelt kérdés
Lány vagyok és van egy fiú barátom. Legjobb fiú barátom. Szerelmet vallot nekem, és nagyon komolyan gondolja. Már egy éve udvarol. Én elutasítottam őt mert azt akartam hogy ne romoljon el a kapcsolatunk, mert osztálytársak is vagyunk. De emelett nekem tetszik... Es annyira össze vagyok zavarodva. Nem tudom, hogy mit csináljak mert mivan ha szakit velem vagy én vele es ezutan megromlik a mostani nagyon jo baráti kapcsolat. Szerintetek mit tegyek?

2016. aug. 26. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát, ha tudnál vele egy egész életen át élni, úgy gondolod, akkor járjál vele nyugodtan, meg ha késznek érzed magad egy kapcsolatra, hogy beengedjél valakit az életedbe, akkor simán. Ha meg még nem , meg nem is vagy igazán szerelmes, meg annyira nem érdekel, vagy még kétségeid vannak, akkor ne gyere össze vele. De amúgy hát tedd ami belülről jön, ne idegenektől várd már a választ egy fórumon. Egyébként , hogyha nem tudod eldönteni, lehet, hogy még nem is nagyon lehetsz érett egy párkapcsolatra, meg lehet, hogy még nem is nagyon foglalkoztat ez a téma téged.
2016. aug. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! 😊 nagyon hasznos volt ez a komment, ment a zold kez. Tenyleg igy felnyitottad a szemem😊 megegyszer koszonom 😊
2016. aug. 26. 02:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Szívesen : )
2016. aug. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

"Mert mivan ha szakit velem"

Nem jartok, hogy szakitana?:D

2016. aug. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zsombor1969 ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. ;) ha el tudnád képzelni magadat a feleségeként, és nincs semmilyen zavaró tényező, akkor hajrá! :)
2016. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem tudom hány éves a kérdező, de az írása alapján nem hiszem hogy olyan idős lenne, hogy olyasmiken kellene gondolkodnia, hogy "felesége lesz valakinek", stb.


Kedves kérdező!

A fiú-lány barátságból 80-90%-ban az egyik fél mindig többet kezd érezni. Tudni kell megbeszélni, és megoldani. Ha a srác már egy éve udvarol (ami lássuk be, becsülendő) akkor komolyan gondolja. Gondold át, hogy el tudnád-e képzelni mellette magadat. Megnevettet-e a legszomorúbb napjaidon is, érdekli mi van veled, érdeklik Őt a céljaid, álmaid, stb. Érthető, hogy zavar a gondolat, hogy mi lesz majd később ha szakítotok. Egyébként semmi, mármint ha közösen döntötök. Ha az egyik fél még továbbra is szerelmes lesz a másikba, sajnos tovább kell lépnie. Az pedig, hogy osztálytársak vagytok, lesztek azután is, Nektek kell eldönteni képesek lennétek-e egymás arcát nézni heti ötször, több órán keresztül, egy szakítás után. Mi erre nem adhatunk választ. Ha úgy gondolod, hogy nem menne, akkor udvariasan utasítsd vissza és mond el neki az okát. Megérti majd szerintem.

Ha pedig be mered vállalni ezt (lássuk be annyira nem nagy kockázat, mert nem örökké jársz abba az iskolába) akkor mondj igent, és legyetek boldogok, addig, amíg tart ez az egész. Ha szétmentek, akkor pedig szintén csak rajtatok áll, hogy tudtok-e barátkozni utána, vagy megszakítjátok a kapcsolatot.

Egy jó kapcsolat alapja a bizalom és a kommunikáció. Ha ezek megvannak, nem lehet baj. :)


18/L

2016. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Whitneyy válasza:
62%
Egyetértek az elsővel, kivéve egy dolgot. Igazából ez egy idézet(nem szeretem az idézeteket, de ez viszont tetszik és ide illik szerintem) : "Nem az az igazi akivel le tudod élni az életed, hanem aki nélkül nem". Remélem átment, amit ezzel akarok hozzáfűzni, de egyébként elsőnek igaza van, hajrá!:)
2016. aug. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat 😘 hasznosak voltak 😊 ment a zöld kéz 😊
2016. aug. 29. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!