Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire lehet zavaró a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet zavaró a magasságom?

Figyelt kérdés

Jó, ez most lehet bután hangzik szóval bocsi :D Csak még 3 éve megismertem egy lányt neten keresztül. Vagyis olvasta a blogomat, én is az övét, aztán elkezdtünk fb-n és nagyon megkedveltük egymást. Eddig csak barátok voltunk, valamint még nem találkoztunk élőben, mivel a lány külföldön élt a családjával, de nem olyan rég visszaköltöztek.

A lényeg, hogy mivel tudnánk találkozni meg minden, így lehet belekezdenénk egy komoly kapcsolatba. A helyzet az, hogy bőven 180 cm feleft vagyok (jó, 186 pontosan) és a lány is mondta, hogy mennyire magasnak látszódom :D Csak hogy mondjam..bár nem mondta, hogy ez neki baj, de lehet hogy zavarni fogja vagy valami. Tudom, hogy a magasság egy huszadrendű dolog csak tudom hogy vannak emberek, akik számára ez zavaró lehet és lehet neki is az..


17/f


2016. aug. 26. 21:58
 1/4 anonim válasza:
hát ha a lány épp nagyon alacsony, lehet hogy zavarni fogja, bár ez se biztos, nekem volt egyszer egy 174 centis barátom és én 157 akkor 16 voltam csak épp elég hülyén mutattunk egymás mellett, meg nem lehet álva csókolózni:DD
2016. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Az egy jo magassag fiuknal, en 11 centivel magasabb vagyok nalad, szoval tuti nem lesz baj
2016. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 $pumika$ ***** válasza:
36%
nem zavaró... az én barátaim nagy többsége 180nál kezdődik, a volt barátom is 184 volt én meg csak 160... de már majdnem hozzászoktam a a lábujjhegyen álláshoz xd
2016. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is van néhány blogoláson keresztül megismert közeli barátom. Van egy srác, akivel el tudnék képzelni akár egy komoly kapcsolatot is,(úgyszint 3 éve ismerem :D) róla tudom, hogy alacsonyabb nálam pár centivel, ezt meg is jegyeztem neki, de egyáltalán nem zavarna a dolog találkozáskor.

A lányt természetesen nem ismerem, így nem tudom, hasonlóan gondolkodik e, de nem hiszem, hogy a magasság hátrány lenne, nameg általánosítva szerintem a legtöbb lánynak a magas fiúk jönnek be.

2016. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!