Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, mi van. Össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mi van. Össze vagyok zavarodva (? )

Figyelt kérdés

Van egy fiú, itt gyik-én ismertem meg. Elkezdtünk beszélgetni. Tök szimpi volt, nem hittem, hogy 2016-ban léteznek ilyen jó srácok. Tudjátok, akik nem azzal kezdik, hogy "név, kor, Lehetőleg kevés ruhás kép".:D

Aztán bejelöltük egymást fb-on és ott is beszéltünk egy csomót.

Számomra ez nagyon sokat jelent, mivel még Sosem ismerkedtem neten srácokkal, és nem gondoltam, hogy lesz témánk.

Szóval asszem bejön. De mégsem. Kicsit beparáztam. Na nem attól, hogy baltásgyilkos (😃) vagy pedomaci (😃), de ezt nem tudom megmagyarázni... Szerintetek belezúgtam?

Amúgy remélem nem nagyon nézegeti itt a kérdéseket, mert ha ezt meglátja, tuti magára ismer.

Lehet, tök értelmetlen a kérdés, de annyira nem vagyok tisztában az érzéseimmel...

Nemrég tisztáztam le magamban egy elég hosszú ideig tartó szerelmi csalódást. Lehet annak köze ehhez? Hogy esetleg nem tudok továbblépni?

De azért belegondolva mégiscsak jobb lenne barátnak maradni. Nem tudoom..😢

Légyszi, ne haragudjatok, ha értelmetlen kérdés, de nem tudom, mit lépjek, hogy viszonyuljak hozzá...

U.i. Ha itt vagy, A., akkor ciki... Ezzel is még ugrathatsz egy ideig:D azért remélem, nem látod:D


2016. aug. 27. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én igazából nem tudom megmondani neked, hogy most mit érzel vagy hogy össze vagy-e zavarodva. Én csak magamból tudok kiindulni. Amikor én szakítottam a barátommal, akkor annyira nem is volt szerelmi bánatom, mégis volt egy másik fiú, akinek a társaságát kerestem. Azt hittem, hogy megtetszett nekem. De amikor jobban elkezdtem ezen gondolkodni, rájöttem hogy csak egy kis vígaszt akartam. Semmi többet. Lehet hogy neked is csak pár kedves szó kell tőle, semmi több. Remélem valamennyire érthető volt és segítettem. :)
2016. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Minden kapcsolat olyan mintha lépcsőn mennél felfelé, elérkeztetek egy újjabb lépcsőfokhoz. Innen ellehet jutni a csúcsig, de a mélybe is zuhanhatsz...
2016. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Énis kedvellek, hiányzol:D
2016. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? írsz privit?
2016. aug. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam hogy így érzel irántam.
2016. aug. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mióta beszéltek?
2016. aug. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtam ,hogy max csak barátok lehetünk! Nem akarok sexkapcsit!
2016. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!