Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Össze vavyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Össze vavyok zavarodva.

Figyelt kérdés
A barátommal 1,5 éve voltunk együtt de pár napja szakítottunk mert rengeteget veszekedtünk. Próbáltuk megbeszélni, kompromisszumokat kötni de ugye az nem megy ha csak én próbálkozom. Neki elsők lettek a haverok, amit megértek, de azért szerettem volna ha velem is törődik. Csak úgy voltam neki...mármint nem dícsért kb 4hónapja...velem sehova nem ment (strand, pizzéria vagy akár még fagyizni se nagyon) inkább a haverokkal költötte a pénzt. Ráadásul kettesbe sem akart velem lenni mindig ha találkoztunk is ott voltak a haverok vagy velük chatelt. Megelégeltem ezt. Nem értettem minek van velem ha neki ők az elsők így hát szakítottunk. Nagyon magam alatt vagyok de ami a furcsa hogy az exem írt az egyik barátnőmnek hogy "vigyázzanak rám, ne hagyják hogy kihasználjon engem valaki és legyenek mindig mellettem ha ő már nem lehet és kérte hogy NE szóljon nekem hogy írt." Nem értettem mire volt jó de ami megdöbbentett hogy apukámnak is írt egy smst kb ugyanezzel a szöveggel. Szerintetek mi volt a célja ezekkel az üzikk vagy mit kéne tennem?
2016. júl. 27. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Közösen szakítottatok vagy csak te dobtad őt?

Mert ha te szakítottál, akkor elképzelhető, hogy még mindig szeret..

Bár szerintem inkáb csak nagyon szeretett, és azért írt a barátnődnek meg apukádnak, hogy vigyázzanak rád nehogy kihasználjon valaki, mert ugye benne megbíztál és nem akarja hogy valaki kihasználjon téged, hiszen nem egy riossz dolog voltál az életébe, így még szakítás után is megvéd a "bunkó" fiúktól, akik igazából nem akarnak tőled semmit.

Szerencsés vagy hogy ilyen "pasid" volt és hogy ilyen barátod van!!! Egyébként hány êvesek vagytok? :)

15/L

2016. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!