Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála?

Figyelt kérdés
Van egy lány, még szeptemberben ismertem meg, azóta jóba vagyunk, viszont én mindigis többet éreztem iránta.. Ma volt egy buli, amiről hazakísértem.. ma eljutottam oda, hogy bevallom neki hogy mit érzek iránta.. erre azt kaptam, hogy ő mást szeret, bár tudja, hogy sose lesz az övé, mégis reménykedik.. ezek után van még esélyem elcsábítani?

2016. aug. 28. 02:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát most még augusztus van ... ha már 1 éve ismered, és eddig sikerült jutni mindent beleszámítva, akkor őszintén szólva, szerintem nem nagyon ....


persze, sosem szabad feladni, de asszem ez már közel van ahhoz, amikor érdemes :)

2016. aug. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Haver. Felejtsd el. Ha te ra vagysz , o pedig masra , akkor az mar veszett ugy.
2016. aug. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hitte el, hogy komolyan gondolom, hogy szeretem, azt mondta ez csak az alkohol
2016. aug. 28. 10:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha már szerelmet vallottál és ő azt mondta, hogy a másik srác sosem lesz az övé, akkor itt most ne add fel! legyél aktív, kezdeményező, hódítsd meg.

lehet, hogy a másik srác érdekli őt, lehet, hogy reménykedik is, de ha az a srác nem mutat iránta érdeklődést, te pedig igen, akkor akár még beléd is szerethet. nem biztos, hogy megtörténik, de ha meg sem próbálod, akkor biztosan nem történik semmi.


nagyon népszerű dolog tétlenül epekedni a másik után, de SOKKAL vonzóbb, hogyha valakinek TE kellesz, nem csak ésszel tudni, hanem érezni, tapasztalni, megélni, hogy téged akar és látni, hogy tesz is érte, hogy megszerezzen.


ha te nem hívod el programokra, szórakozni, ide-oda, akkor a másik srác sem fogja, ha nem érdekli őt. így a lány vagy otthon marad, vagy a barátnőkkel szórakozik. ha viszont veled elmegy, akkor legalább együtt vagytok, jobban megismeritek egymást, jól érzitek magatokat együtt, közös élményeket gyűjtötök, amiket a másik sráccal nem tud megtenni, így veled kialakulhat valamilyen érzelmi kötődése.

ha szóba kerül, mondd meg neki, hogy attól, hogy a másik srác után vágyódik, még mehet veled bulizni, mert a másikkal úgysem mehet. bulizni meg jobb, mint otthon szomorkodni. ha nem akar veled elmenin, akkor se tágíts, próbáld máshogyan elérni, ha egyik meghívást lemondja, hívd máskor, hívd máshova, találj ki mást, érezze, hogy nem adod fel, hogy fontos neked, hogy törődsz vele és hogy nem vagy muja, többé nem csak lapítva epekedsz utána, hanem megpróbálod meghódítani. ne lelkizni akarj vele és ne a bánatát sírja el neked, ne a lelki szemetese, fiúbarátja akarj lenni. erre ott vannak a lány barátai. te egy srác legyél, aki meg akarja hódítani, aki jól akarja magát érezni vele.


ha sehogy nem megy, teljesen elzárkózik, sokáig nem jutsz vele egyről a kettőre, akkor meg tényleg hagyd a fenébe, felejtsd el és keress mást helyette. miután már mindent megtettél, amit lehetett és mégsem jártál sikerrel, akkor itt az ideje túllépni a dolgokon. a következő lánnyal viszont SOKKAL hamarabb kezdeményezz. ne húzd ezt a tetszik, némán epekedek dolgot, mert csak ártani tud. ha meglátod, megtetszik, rögtön mondd meg, hívd el randizni és kezdjetek el megismerkedni. ha lesz belőle valami, akkor hamarabb elkezdődik, ha nem, akkor meg hamarabb léphetsz tovább és nem kell sokáig szenvedned feleslegesen...

2016. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na, ennyi volt, nem beszélünk már, nem is tartott szimpatikusnak, ahogy hallottam, mostantól levegőnek nézem, aztán lehet rájön, hogy engem elvesztett, ha nem jön rá, akkor meg sok sikert neki a továbbiakban :)
2016. aug. 28. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj, szegénykém...
2016. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!