Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, van még esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, van még esélyem nála? (Elég bonyolult, szóval a többi lent. )

Figyelt kérdés

A lány az osztálytársam. Már kb 2 hónapja bókoltam neki, megmondtam neki h mennyire tetszik, stb. mikor utalt rá, hogy elmehetnénk randizni. Én ekkor pont nem értem rá, de utána nem viselkedett velem másképp. Aztán egy hónapra rá elhívtam randizni, és nemet mondott. Azt mondta, hogy azért, mert már nem szerelmes belém, de amikor még elhívott randizni, akkor még az volt. Amúgy sokat beszélgetünk élőben is, meg interneten is, és nagyon kedves velem. De szerintem már csak a barátjának tekint. Próbálkozzak még nála, vagy már semmi esélyem? Esetleg tegyek úgy mintha már nem érdekelne, hátha így újra belém szeret?

Légyszíves normális válaszokat írjatok :)



2016. aug. 7. 00:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát haver, nem kellett volna egy hónapot várni. Amint ráértél, hívni kellett volna...

Egyébként szerintem van még esélyed, csak okosan csináld a dolgod. Nem ismerem a lányt, a helyzetet, téged, szóval tanácsot nem tudok adni miként csináld. Neked kéne tudni. Annyit tudok tanácsolni hogy ne mond magadtól hogy szereted, vagy hogy tetszik, és ne küldj neki szivecskéket.

2016. aug. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Házi nyúlra NEM lövünk.
2016. aug. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tuti van esélyed, nyugi :D

Csak most kéreti magát, hogy kicsit szívjál. Mondhatni egy minibosszú amiért 1 hónapig várattad,és amúgy kicsit hülyét is csináltál belőle (bókolsz neki, erre elhív de te nemet mondasz - értem én hogy "nem értél rá", de lehetett volna más időpontot is AKKOR kitűzni,nem 1 hónappal később elhívni).

Szóval most nagyon kapd össze magad, de tuti még mindig odáig van érted.

2016. aug. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi az 1.-nek és a 3.-nak :) Tudom, hogy rögtön utána kellett volna, de sajnos akkor pár hétig nagyon elfoglalt voltam.
2016. aug. 7. 12:03
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem még van esélyed...
2016. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
lehet hogy csak azt szeretné hogy még jobban hajts érte és hogy lássa hogy nem csak kamuztál az egésszel. szerintem próbálkozz:) sok sikert:)
2016. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :D Akkor tovább próbálkozok
2016. aug. 8. 00:13
 8/11 A kérdező kommentje:
Tovább próbálkoztam nála interneten, már épp elakartam hívni megint valahova, mikor megkérdezte, hogy elmennénk-e moziba ő és a legjobb barátnője, meg én és a legjobb barátom. Most ezt vehetem úgy, hogy tulajdonképpen megint randizni hívott?
2016. aug. 9. 21:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat..ha kettesben mennetek akkor vehetned..igy nem biztos :D a baratok szoktak talizni remelem tudod;D
2016. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt,hogy duplarandi 😉

Majd a moziban próbálj meg mellé ülni és ha gondolod,akkor karold át.Vagy nézzetek horrort(amitől a csajok félnek,de ti nem) és akkor tuti odabújnak hozzátok.Megkérdezhetem hány éves vagy?

2016. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!