Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy őt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy őt szeretem, vagy csak az érzést?

Figyelt kérdés

2016. aug. 31. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Úgy, hogy megkérdezed tőle, hogy ő szeret e téged, ha azt mondja hogy igen, és elfog egy nagyon kellemes érzés, akkor őt szereted
2016. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hallgasd meg Justin Bieber és Halsey közös zenéjét, a The Feeling-et, és rájössz. Pont arról szól, mint amit leírtál....:D
2016. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Nálam a szerelem megállapítása nagyon könnyű lehet neked is sikerülni fog. Annyit csinálok csak hogy rágondolok és veszek egy mély levegőt. Ha normálisan mély levegőt tudok venni, akkor nem vagyok szerelmes belé, max kívánom vagy tetszik. Ha viszont a lélegzet vétel közbe megakad a levegő egy pillanatra akkor szeretem. Nálam ez mindig bevált.
2016. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NudliHercegnő ***** válasza:
Képzeld el, hogy találkozol egy mindenttudó varázslóval. Azt mondja neked, hogy képes lenne egy csettintéssel összehozni a szerelmedet az ő igazi tökéletes párjával, aki nem te vagy, viszont akivel igazán a legboldogabb lehet. Mit tennél ebben az esetben?
2016. szept. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdés az, hogy milyen okból szereted?

Én tudatosan azokat az embereket szeretem a legjobban, minden mód felett, akikkel jól megvagyok, jól kijövünk, egy hullámhosszra. Amikor komoly kapcsolat kitud alakulni a dologból, és mellette vagy.

Amikor csak az érzést szereted, csak játszadozol, és nem gondolod komolyan, csak egy álomképet jelent az egész számodra, nem tudsz a valóságban élni.

2016. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!