Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez megcsalás? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A barátom diákmunkán volt és ott megismert egy lányt, és bejelölte facen. Persze nekem azt mondta, hogy nem ő jelölte be, de tegnap végül be is vallotta, de előtte azt hazudta a szemembe, hogy véletlenül elutasította a csajt facen, ezért jelölte ő be. Persze nem hittem neki. És végül be is vallotta. Azt mondja, hogy ezt a lányt csak azért jelölte be, hogy segítséget kérjen tőle a kapcsolatunkhoz, mert mostanában nagyon sokat veszekszünk. Azt mondja, nem akar tőle semmit, csak egy igazi barátot akar. Konkrétan elpanaszolta a lánynak, hogy én milyen rossz barátnője vagyok, és hogy nem tud velem mit csinálni. A lány persze nem akar tőle semmit, mert neki barátja van. Az én barátom ezt nem érzi megcsalásnak. Ő jelölte be, és írt rá. És már nem az első alkalom, hogy lányokkal így beszél ! Ha velem beszélget egy óránál többet nem tud, és küld 7- 8 óra körül, de ezzel a lánnyal meg még este 11 kor beszélget. Szerintettek most őszintén nem jogos, hogy én úgy veszem, hogy megcsal ? Ha neki itt vagyok én akkor nekem miért nem mondja el, hogy mi baja. Mert nálunk az a nagy baj, hogy ő nem mondja el, hogy mit gondol, és nem akarja megbeszélni a problémákat. Legtöbb problémánk azért oldódott meg, mert én megbocsátottam neki. Voltam náluk 5 napig, és ott is sikerült megbántania rendesen. A Sparban összefutottunk a barátaival, a barátai nem is köszöntek nekem, ő meg elengedte a kezem és velük beszélgetett , mintha én ott sem lettem volna. Nagyon rosszul esett, de ezt is megbocsájtottam, hogy nem mutatott be a barátainak. Nem tudom velem van e baj, de én már nem tudok többet tűrni neki. Nem tudok bízni benne, és már nem hiszem el azt sem amit mond. Tegnap szakítottam vele, és ma reggel ráírtam( mert megbeszéltük, hogy még egyszer találkozunk, hogy elhozza a cuccokat amiket tőlem kapott), és tökre flegma volt, és megkérdeztem tőle, hogy akar e velem ma beszélni skypeon és azt mondta, hogy nem, majd szombaton elmondja mi baja, és változzak meg. Most mi van ? Megcsal, nem vállal fel, kellemetlen helyzetbe hoz, és még én vagyok a hibás? Abba bízik, hogy szombaton visszakönyörgi magát. Szerintettek adjak neki még egy utolsó utáni esélyt vagy hagyjam a francba , ez már veszett ügy ?
2016. szept. 1. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
nem megcsalás de a megcsalás így kezdodik. ha nem is akarna megcsalni akkor is el kell engedned mert nem igazán szeret csak veled van. jobbat érdemelsz.
2016. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ !
2016. szept. 1. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ,hogy bejelöli és ráír az nem megcsalás. Ill. telejesen feleskeges ezt fokytatnod. Te nem bízol benne ő meg úgy viselkedik mintha szégyellne. Lehet hogy szégyell is. Vagy már nem szeret. Egyébként ha már szakítottatok akkor már nem mindegy? Hagyjad a fenébe.
2016. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 2-es vagyok ***** válasza:
84%

Ha van esze a srácnak, elküld a fenébe téged. Nem, nem megcsalás ha interakcióba lép más emberekkel, az viszont bunkóság tőled ha mindent számonkérsz rajta.

Amúgy meg Te vagy a nagy Krisztus aki mindent megbocsát? Ugyanmár... Kérlek sorolj fel a Te hibáidból/vétkeidből is párat, hadd lássuk tisztán, miért van rászorulva másokra, (hiszen Te mondtad hogy a kapcsolatotokat beszélte ki)

Amúgy meg honnan tudod mit beszéltek? Beleolvastál?

2016. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a srac egy barom
2016. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!