Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális ha már anmyira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha már anmyira szerelmes vagyok hogy hagyom hogy megcsaljon? 16/l

Figyelt kérdés
A barátommal 10 hónapja vagyunk eggyütt.Én mindennél jobban szeretem.De ő már többször is megcsalt,ennek ellenére nem tudom őt elhagyni.Eddig mindíg megbocsájtottam neki de legutóbb annyiban maradtunk hogy átgondolom(mert nem nagy dolgokról van szó pl buliban végigtaperolt egy lányt részegen😓)És megint azon gondolkodom hogy vissza kéne fogadnom,mert annyira szeretem.Ti voltatok már valakivel így?Mindig csalódást okoz de hát 17 éves talán még belefér nem?Ahj nem tudom mit csináljak...Ez már beteges a részemről?

2016. júl. 15. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem szakítanod kellene a sráccal. Ő már nem érezheti ugyanazt amit régebben irántad. Ez nem fér bele egy kapcsolatba ígyse úgyse.
2016. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
ez beteges.
2016. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 értem😭..Csak nekem ő az első komoly barátom.Nem tudom..lehet csak a megszokás😦

#2Tudom hogy beteges vagyok...de nem tudok magammal mit kezdeni.

2016. júl. 15. 19:29
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Wow...és most a férfiasság nevébe minden férfi nemű társamnak ilyen asszonykát kívánok!
2016. júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
a harmadik egy tapló patkány, és ne beszéljen az én nevembe. Figyelj kérdező. Ez abban az esetben nem lenne gáz, ha téged nem zavarna, hogy úgymond "megcsal", más lányokkal is van rajtad kívül. Mert akkor kit érdekel. De amikor zavar téged, viszont nincs önbecsülésed, és kétségbeesetten ragaszkodsz hozzá, az beteges, és kerülendő dolog. Ha ez az állapot folytatódik, akkor még kevesebb önbecsülésed lesz, saját magaddal szúrsz ki.
2016. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
#5: 4-es vagyok és csak szarkazmusból írtam ,bébi. :*
2016. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
valahogy nem jött át. ne haragudj, kapsz egy virtuális vállveregetést cserébe
2016. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm,pont az ilyen válaszokat esik jól olvasni.😊
2016. júl. 15. 19:48
 9/16 anonim ***** válasza:

#7: Köszönöm szépen!


#thug life


https://www.youtube.com/watch?v=zs4OPj0Y1AQ

2016. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#6.Szerinted még én vagyok a hibás?
2016. júl. 15. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!