Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek barátságból még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek barátságból még lehet szerelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy,szerintetek barátságból még lehet szerelem? Ugyanis volt egy barátnőm,akivel 1 évig együtt voltunk,aztán 1 hónapja már csak barátkozunk.Ő azt mondta hogy még fontos vagyok neki,de már nem úgy szeret,csak barátként.Én tisztáztam vele az érzéseimet,de azt mondta hogy nem akar már velem lenni.Szerintetek ebből még lehetséges az hogy újra együtt legyünk?

2016. szept. 3. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmiből sem lehet szerelem :D
2016. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem
2016. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból beszélek. Nem valószínű, én is ilyen cipőben járok.
2016. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta nem akkor szerintem (de lehet hülye vagyok) nem.
2016. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Egy év elég szokott lenni a szerelemhormon lebomlásához. Ha pedig ez bekövetkezik, nincs az az isten, aki visszafordítja a folyamatot. Lépj tovább, és tanulj az esetből.
2016. szept. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyem
2016. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem, csak nem akar téged megbántani, és ennél jobban nem tudja megmagyarázni, hogy nem.
2016. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!