Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelem miatti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem miatti önbizalomvesztésre KOMOLY tanácsot írni?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem arról van szó hogy most ,,jaj nekem, tiszta depis leszek mert nem szeret", hanem arról, hogy magamat vádolom az miatt, mert nem szeret. Lassan már egy éve tart ez az egész. Sajnos igen, ha lehet ezt így mondani, nem vagyunk egy szinten. De az egyik énem azt súgja hogy ,,minden ember ugyanannyira értékes", a másik pedig azt hogy ,,egy ilyen fiú tuti nem járna veled".

Nehéz elmondani azt hogy mit érzek. Tudom elég furcsán is fogalmaztam. De remélem van valaki ezen az oldalon, aki volt már hasonló helyzetben.



#szerelem #önbizalomvesztés
2016. szept. 3. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Fejben kell eldönteni! Ne rágódj a múlton,fogd fel úgy,hogy tapasztalatot szereztél. Próbálj így egy év után tiszta lapot indítani,s megnyílni,hogy bármikor készen állj egy új kapcsolatra! Ne vesztegesd az időt azon,hogy mi volt anno,azzal a sráccal...

Sok sikert! :)

2016. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyen szinten belemenni egy egyoldalú szerelembe lelkileg, mivel nem tehetsz semmit arról hogy a másik fél nem érez semmit irántad. A szerelmet nem lehet erőltetni tehát tényleg nem tudsz semmit tenni,csak azt hogy nem foglalkozol vele mert így csak magadat szeded szét belülről, es az is lehet hogy már simán találhattál volna egy új szerelmet ha nem rá figyelsz. Próbáld meg elfogadni hogy nem lehet minden a tiéd, és figyelj az orrod elé mert lehet ott sétál életed új szerelme.
2016. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok vele :( talán egymásnak tudnánk segíteni. Írj privibe(csak a kedves kérdező!)
2016. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

1.: Nem voltunk együtt ezzel a fiúval. Csak egy éve érzek így. De köszönöm a Te válaszodat is! Nem voltam elég pontos.

2016. szept. 3. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:
En mar 9 eve szerelmes vagyok egy sracba de tudom h semmi lesz ebbol foleg mert ezt csak en ereztem. En azota eleg onbizalomhianyos vagyok... de kezdek "kigyogyulni belole". A lenyeg h mindennek van jo es rossz oldala is. En pl rajottem h ki vagyok es mit akarok meg a 9ev ellenere is. Remelem te tobb sikerrel jarsz! :))
2016. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2016. szept. 3. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz
2016. szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 okosóra ***** válasza:
Szia! Szerintem engedd el mer en ugyan ebben a cipobe jarok csak en fiu vagyok es lassan abba gondolkozom hogy abba hagyom mer o nem viszonozza akkor meg ne szaladj utana
2016. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!