Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátom meleg, mit tegyek? 16L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meleg, mit tegyek? 16L

Figyelt kérdés

Most teljesen tanácstalan vagyok és fogalmam sincs mit kéne tennem, vagy mit nem, és még életemben, csak elképzelni sem tudtam, hogy ilyesmi pont velem fog történni, de azt hiszem...nagy valószínűséggel a barátom...nem hetero. (Most jön az, hogy honnan veszem ezt a hülyeséget, de komolyan nem csak képzelődtem!)

A lényeg, hogy egy osztálytársunk házibuliján voltam és úgy volt, hogy ő nem tudott eljönni, mert valami családi izén volt, és eredetileg én se mentem volna nélküle, de elmentem az egyik barátnőmmel és megláttam, hogy egy nekem tök idegen sráccal smárol. Nem látta, hogy megláttam, mert hazáig rohantam/metróztam, de mivel már 2.napja fogalmam sincs mit tegyek úgydöntöttem megkérdezem. Mi a francot csináljak?



2016. szept. 3. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Hát igen, ezért nem metroszexuális partnert kell választani mert azoknak a 90% tuti, hogy meleg :D

17F

2016. szept. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy bármit is kéne csinálnod? (Felteszem, "barát" alatt itt nem arra gondolsz, akivel jársz. Ha épp vele lettél volna romantikus kapcsolatban, akkor pedig kezeld úgy, mint ha egy lánnyal csalt volna meg - innentől meg rád van bízva. Ilyen egyszerű.)
2016. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2016. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Biztos vagy benne, hogy jól láttad?

Ha véletlen elnéztél valamit, az eléggé ciki szituációt szülhet. :D

Ha igen, akkor ez téged zavar?

Neki ez olyan, mintha te összejönnél a szerelmeddel, csak ő úgymond 'hátrányos helyzetű' e téren, hiszen nem könnyű találni valakit maga mellé. :))

Nekem még sosem volt meleg haverom, nem is ismertem ilyen embert.

Ha valamelyik barátomról kiderülne, ugyan meglepődnék és sok mindent átértékelnék, de nem ítélném el.

Ugyanolyan ember, mint mi, csak neki nehezebb a szerelem terén.

Ha tényleg a barátod, örülj neki, hogy boldog! :D

És várd meg, amíg elmondja magától vagy finoman vezesd rá.

Ne egyből azzal kezd, hogy ,,Figyelj, láttalak egy sráccal smárolni, most akkor meleg vagy?".

Valószínűleg neki sem könnyű, ha eddig nem mondta el neked.

Én így gondolom. :)

Sok sikert!

2016. szept. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom hogy arra gondolsz akivel jársz, különben nem értem a nagy hisztériát. Amúgy ez nem jeleti azt hogy homoszexuális kapásból, lehet hogy bi vagy pán pl. De ettől még megcsalt szóval én a helyedben kiadnám az útját. Persze megbeszélném vele hogy pontosan mi is van.
2016. szept. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy teljesen meleg, lehet biszex is.

Ha együtt van veled eleve nem lehet meleg, gondolkozz már.

Nem kérted számon rajta ezt? Megcsalt, én nem hagynám annyiban a helyedben.

2016. szept. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Barát alatt olyan romantikus barátot értettem akivel jár az ember, és biztos, hogy jól láttam mert aznap korábban már találkoztunk egyszer, és ugyan úgy volt felöltözve is meg a haja is így volt belőve...na meg az arcát is láttam, szóval szerintem nincs klónja vagy nemtom.

Tényleg nem gondoltam arra, hogy lehet mondjuk biszex is, mert igazából egész tegnap meg előtte este már csak hisztiztem és szentül meg voltam győződve arról, hogy buz, de nem értettem, hogy akkor meg miért jár velem.

Most így már vannak tippeim meg minden, és nagyon köszönöm a sok kommentet. Nincs semmi bajom aztal se aki nem hetero, meg teljesen elfogadom csak lövésem se volt, hogy mi a franc van, vagy mégis mit kéne tennem.

Köszönöm a sok segítséget és remélem ez rajtam kívül nem sok emberrel történik meg!

2016. szept. 4. 07:56
 8/9 anonim válasza:
Szia, na beszéltél már vele?
2016. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy meleg vagy biszex. Megcsalt, ez a lényeg. Szakíts vele, mégis mit csinálnál? Vagy ha neked belefér az a kapcsolatba, hogy melletted srácokkal is kavar, akkor maradj vele. Rajtad múlik.
2016. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!