Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akibe nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe nagyon régóta szerelmes vagyok a lány tudott róla viszont megbeszéltük, hogy csak barátok leszünk?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe nagyon régóta szerelmes vagyok a lány tudott róla viszont megbeszéltük, hogy csak barátok leszünk így ő úgy tudja már túl tettem magam neki több mint 2.5 éve van párja azóta szakítottak békültek stb.. Sok mindent megbeszélünk egymással szerinte én vagyok a legjobb fiú barátja stb... Én belekezdtem egy új kapcsolatba hátha elfelejtem de arra kellett rájönnöm ez sem segített ha a barátnömmel vagyok nem vagyok boldog mert akkor is a másikat keresem... Barátnőm ráadásul féltékeny a csajra pedig nem is úgy beszélek a lánnyal mint ha szerelmes lennék nem küldök neki szíveket nem beszélek róla folyton... De ez már szerintem beteges, hogy nem tudom elfelejteni 2 év után se ezt a másik lányt.. Valaki tudna segíteni, hogy felejtsem el vagy, hogy lépjek ki ebből az egészből? Próbáltam nem beszélni vele ez fájt neki nagyon és nekem is nagyon hiányzott.. 20/f. Mi tévő legyek?

#szerelem #probléma #szerelmi sokszög? Lány
2016. szept. 4. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is szakíts a lánnyal akivel jársz. Csak az idejét vesztegeted. Olyan fiúra van szüksége aki tényleg szereti és nem csak arra használja hogy elfelejtsen egy másik lányt. Ez mekkora parasztság már. Nem lehet megérteni hogy ha nem szereted akkor nem jössz össze vele?!

Másodszor pedig:beszélj a másik lánnyal, kérdezd meg tőle hogy nem változtak-e meg az érzései. Mert ha nem csinálsz semmit csak ülsz a sarokban azzal nem mész semmire. Mondd el neki hogy érzel. Ha pedig elutasít akkor tényleg semmit nem tehetsz. El kell felejtened de nem lehet valakit elfelejteni ha továbbra is barátok maradtok. Akkor sajnos el kell szakadj tőle. Másképp nem megy.

2016. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én eleinte elhittem, hogy szeretem a mostani párom mert nem használnék ki egy embert sem... :/
2016. szept. 4. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fogod egyhamar elfelejteni nekem se ment már majdnem összejöttem mással mire végre azt mondta hogy szeretné megpróbálni és most nagyon boldog/boldogok vagyunk véleményem szerint nem biztos hogy fel kell adni én nem adtam fel és összejött. Kezdj el edzeni vagy valamit tegyél érte en is így csináltam. :) Visszont ha nem megy a dolog akkor szakíts meg vele minden kapcsolatot ugy menni fog. :) 20/F
2016. szept. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!